Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senkihez nem tudok fordulni,...

Senkihez nem tudok fordulni, nagyon depressziós vagyok napi szinten pánikrohamaim vannak, és nincs kihez fordulnom :/ mit csináljak?

Figyelt kérdés

úgy érzem öngyilkos leszek..


Írhatjátok, hogy legyek. Nem bírom már a lelki fájdalmat, és azt hogy senkim nincs. Még barátom se akinek el tudom mondani, hogy lelkileg hogy vagyok, a szüleim utálnak.


2014. okt. 1. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz
2014. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:

doktor??

lelki segélyszolgálat ?

2014. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Miért utálnak? Homi vagy?
2014. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homi. Egyszerűen utálnak.

A pszichológusok csak teletömnek nyugtatóval..

2014. okt. 1. 23:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a pszichiáter, drága fiam, aki teletöm nyugtatókkal- bár gyanítom, hogy sok pszichiáter kikérné magának, ha ennyivel definiálnád a munkájukat. Ellenben érdekelne, hogyha nem mondod el, hogy mégis mi a baj, akkor mi hogy a bánatba mondjuk meg, hogy mit csinálj?
2014. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 RRR ***** válasza:

csak úgy nem utálnak senkit

mi az oka??

2014. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A pánikrohamok a gond.

Mély depresszióm van, sok fájdalmat kaptam az élettől nem tudom elviselni tovább. Dolgozom, egyedül élek, iskolába járok..

2014. okt. 1. 23:21
 8/13 RRR ***** válasza:

iratkozz be valami sportra ami tetszik

az segíteni szokott

minél többször menj

2014. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jobbat mondok. Menj el táncolni (de ne ilyen hip-hop meg egyéb modern szarok, hanem néptánc vagy társastánc). Nekem segített :)


17/L

2014. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?


mitől kapsz pánikrohamot? Mit érzel ilyenkor? Diagnosztizálta valaki?


Ami így elsőre segíthet és mindenféle cécó nélkül beszerezhető, az az orbáncfű tea és a mozgás. Mindkettő segít helyrerántani a hangulatodat, de azért egyik se gyógyszer. a dolog háránya, hogy a teát 2 hónap után fogod érezni, a mozgásra meg hát rá kell magad venni. Ihetsz még levendulat teát is, az segít az idegesség, szorongás ellen.


Ami még segíthet, az a művészet, zene, kreatív tevékenységek. Valami amiben ki tudod élni a benned lévő érzéseket.


Ami még segíthet, ha összeszeded az életedet egy kicsit. Nagytakarítás, szoba átrendezése, új frizura, ruhatár kiselejtezése, egy kényeztető kádfürdő, ilyesmi.

Esetleg kezdj valami újba. Sport, különóra, hobbi, bármi.


A legtöbb ember akkor lesz depressziós, ha úgy érzi beleragadt egy kilátástalan helyzetbe, és maga alá gyűri a monotonitás. Ezért fontos, hogy érezd, tudsz változtatni, van előrelépés, alakulnak a dolgaid.

2014. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!