Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sanval szedése 1 hónapig (20...

Sanval szedése 1 hónapig (20 szem,1 hónapra elosztva, tehát nem minden nap, de lefekvés előtt 1 szem) már okozhat olyat, hogy ha nem szedem (tehát elhagytam azonnal), álmatlanság gyötörjön?

Figyelt kérdés

Alapesetben azért szedtem, hogy könnyebben el tudjak aludni, de amúgy ha normálisan el tudtam aludni, mindig tudtam sokat. Külső probléma okozta az alvás problémámat (erős zajok), és ideiglenes megoldást kerestem a háziorvosomtól, amíg meg nem szüntetjük a külső problémát.


Viszont most hogy elfogyott az 1 dobozzal (10 mg) , első nap elaludtam 11kor, 3kor felébredtem, és kb. 5 után tudtam elaludni újra (ilyen nem nagyon volt még, vagy nagyon ritkán, de első esetben még ok, elfogadom), majd rákövetkező nap szintén 11,fél12kor aludtam el (ha elaludtam, de úgy éreztem), és 1kor már fent voltam. Kb 3-ra sikerült elaludni újra.



2019. jan. 13. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
okozhat
2019. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez azért szomorú, mert ilyen problémám viszont nem volt (vagy csak nagyon ritkán)
2019. jan. 14. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hét után is okozott.
2019. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, hogy altató szedése előtt nem volt alvásproblémám, kivéve, mikor a külső inger ért (rossz alvó vagyok, minden apró neszre fel tudok ébredni, de amúgy ha alszok, és nincs gond külsőleg, akkor ok az alvás)


Dec. 14. -e óta szedem, 1 doboz fogyott el (20 szem), meg 8 napja bontottam fel a következő dobozt, abból még csak 4 fogyott el (felezek)


Tegnap este nem vettem be a felet se, elmentem 11 fele aludni, éjfélkor felébredtem, reszkettem kicsit, émelyegtem, és nem tudtam vissza aludni...járt az agyam, és rá fél órára már be is vettem az "elmaradt" fél szemet.

Olvastam ,hogy nem szabad egyszerre elhagyni, hanem fokozatosan kell...most még fél szemet szedek, pár nap múlva negyedelni akarom, de megyek orvoshoz is hogy akkor segítsen, mert igazából ő tanácsolta, miközben én csak tanácsot kértem

2019. jan. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!