Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért élem meg rosszként a...

Miért élem meg rosszként a felnőtté válást?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és érzem, ahogy egyre idősödök, minden rosszabb lesz, nehezebb.

Elhelyezkedtem egy 2 éve már, ott teljesíteni minden nap, elvárások, akkor barátnőmmel költözünk össze, vettem egy autót, azt fenntartani, mindenre figyelni, régen olyan jó volt itthon lenni gyerekként, és semmi gond nem volt.

Igazából ezek nem is gondok, csak negatívként élem meg, mindig csak rohanni ide oda, magamra meg alig jut valami kis idő.

anyumék is egyre öregebbek, nehezebben tolerálnak dolgokat

ez csak nekem nehéz megélni vagy mindenkinek ilyenek a mindennapjai ?



2019. jan. 14. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kezdetek nehezek es ezzel nincs is semmi baj. A valtozasokkal nehez megbirkoznunk, eletunk talan egyik legnehezebb szakasza amikor kikerulunk a nagybetus eletbe, ahol mindent magunknak kell megoldani. Probald meg a pozitiv oldalat nezni a dolgoknak. Van munkahelyed, van fizetesed, a szuleid a leirtakkal szemben biztosan tamogatnak vagy tanogatnanak ha segitseget kersz toluk, van baratnod, kapcsolatban elsz, lehet hogy a koltozes maceras, de nezd a ho oldalat, hogy milyen jo dolog tortenik veled eppen. Ha valamiert semmilyen modon sem sikerul ezeket a dolgokat eszrevenned akkor celszeru rgy pszichologust felkeresni akivel megbeszelheted ezeket a dolgokat, o tud neked segiteni. De szerintem erre nem lesz szukseg. Remelem hamar rendbejossz😊
2019. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!