Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha öngyilkos lesz egy gyerek...

Ha öngyilkos lesz egy gyerek a családból akkor abból mi baja lehet a szülőknek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 00:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem mindegy. Haver ne legyél ilyen izé, segiteni akarunk. Én leálltam a vagdosással, azt igaz hogy még mindig nincs senkim, de lesz melóm pár nap és lesz egy gitárom, aztán majd alakul valahogy.. Lehet jobb minden :P
2019. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Tényleg lehet h jobb lesz egyszer minden

De az is lehet h nem

2019. jan. 20. 21:54
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen az is lehet... Nekem például tudom hogy sose lesz barátnőm... Attól még máris élvezem a még nem is nálam lévő basszusgitárt :P
2019. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne baratnod?
2019. jan. 20. 21:57
 25/25 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem vagyok olyan macsó fsz mint a legtöbb, és még a sminkelt haspólós lányoktól is undorodok, 12 évesen meg már tosznak én pedig olyat akarok aki még senkivel nem volt. őszintén, 2 nap és 18 vagyok szerinted 14-18 között hol találnék valaha ilyen lányt, úgy hogy emberek közé nem tudok menni? Reménytelen. És még mesélhetnék miért van nekem is tele a karom vágásokkal. De ha én találok 1-2 dolgot ami örömöt okoz akkor te is kvára fogsz. :P
2019. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!