Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tappenz felulvizsgalat? 3...

Tappenz felulvizsgalat? 3 honapja vagyok tappenzen es ma a felulvizsgalo orvos kozolte, hogy jovo honaptol munkakepes vagyok.

Figyelt kérdés

Ezt most nekem el kelleme fogadnom?

Meg be se allt a gyogyszer, nem birok aludni, egyaltalan nem vagyok jol, meg csak a normalis eletvitelre se vagyok alkalmas.

A felulvizsgalo orvos olyan arrogans volt, pocskondiazott, hogy nem is vagyok beteg, latszik rajtam.. hogy nincs is olyan betegseg, hogy PTSD.. meghazudtolt, hogy en tappenzvisszaelo vagyok, es aki beparfumozve jon annak mar semmi baja.

De mondom a kislanyom is beteg, ki kellett venni az ovibol, pszichologusokhoz jarunk, .. a felulvizsgalo gunyosan kozolte, hogy 1 honapom van meggyogyulni. Es most kifele.

De igy..

Amikor kijottem leultem, a kocsiban panikrohamot kaptam es elajultam.

Par percre ra tertem magamhoz, allo motornal persze.

Szoval ennyire vagyok munkakepes..


2019. jan. 15. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából mi a kérdésed? Mit akarsz tudni? Vagy a véleményünket akarod?
2019. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan velemenyet aki ilyet atelt.
2019. jan. 15. 17:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Három hónap alatt be kellett volna állnia a gyógyszernek. Talán kéne egy gyógyszerváltás.
2019. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok munkakepes akkor megis hogy rakhatnak ki ? Egy mentalis betegseg nem attol gyogyul, hogy az ember visszamegy robotolni.
2019. jan. 15. 18:55
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Ne vedd a lelkedre. Én annak idején balesetem és műtétem után még járni sem tudtam, csak pár lépést mankóval, és ki akart írni a felülvizsgáló orvos. A munkahelyemre meg buszokkal kellett volna mennem. Menj vissza a kezelő orvosodhoz és kérj másik gyógyszert, mert lehet ez nem jó. A kislányodra meg ne is hivatkozz, mert akkor még utálatosabbak lesznek. Én is ezt tapasztalom, hogy egyre többet megengednek maguknak az orvosok a beteggel szemben. Van betegjogi képviselő, tegyél bejelentést!
2019. jan. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt fogom tenni, bejelentem a betegjogi kepviselonel.

Aposom ugyanitt ennel a Gondozoban egy sima munkahelyi pszichesnek mondhato hulyeseg miatt otthon volt 8 honapot, nala nem volt felulvizsgalat...

Engem alig 1 honap utan ki akarnak tenni...

Ha beall a gyogyszer sem leszek munkakepes.

Munkaban nem lehet meggyogyulni csak megjobban tonkremenni esetemben.

2019. jan. 16. 00:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocs, de az a kutyát nem érdekli, hogy pszichológushoz jársz. A pszichológus nem orvos.

A pszichiátered viszont az, és ő tud javaslatot adni a táppénzen tartásodhoz. Nyilatkozzon a pszichiáter, hogy munkaképes vagy-e vagy sem!

2019. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szoval akkor a pszichiater ezt a majmot felulbiralhatja..

Hat nagyon remelem.

Azzal fenyegetnek, hogy a tappenz tovabbi ara az, hogy befekszem a pszichiatriara..

2019. jan. 16. 22:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem bírálhatja felül. De tök jogos a felülvizsgáló részéről, hogy nem enged otthon hesszelni ha erről nincs javaslatod a pszichiátertől. Viszont ha a szakorvos leírja, hogy nem javasolja a munkába állást akkor más a helyzet. A táppénz nem kívánságműsor. Ok mentális betegséged van, nem tudsz dolgozni, ez is ok. Papír van arról, hogy nem tudsz dolgozni? Nincs? Akkor irány munka. Van? Akkor lehet beszélgetni a táppénzről.


Egyébként a mi táppénzfelülvizsgálónk is bekeményíthetne, mert nekünk olyan betegeink vannak akik tudnának dolgozni, csak kiégtek a szakmájukban. A közmunka meg büdös.

2019. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A táppénzfelülvizsgálót egyébként csak orvosszakértői bizottság bírálhatja felül. De az ő meggyőzésükhöz is okvetlenül szükséges a pszichiátriai szakvélemény.
2019. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!