Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tappenz felulvizsgalat? 3...

Tappenz felulvizsgalat? 3 honapja vagyok tappenzen es ma a felulvizsgalo orvos kozolte, hogy jovo honaptol munkakepes vagyok.

Figyelt kérdés

Ezt most nekem el kelleme fogadnom?

Meg be se allt a gyogyszer, nem birok aludni, egyaltalan nem vagyok jol, meg csak a normalis eletvitelre se vagyok alkalmas.

A felulvizsgalo orvos olyan arrogans volt, pocskondiazott, hogy nem is vagyok beteg, latszik rajtam.. hogy nincs is olyan betegseg, hogy PTSD.. meghazudtolt, hogy en tappenzvisszaelo vagyok, es aki beparfumozve jon annak mar semmi baja.

De mondom a kislanyom is beteg, ki kellett venni az ovibol, pszichologusokhoz jarunk, .. a felulvizsgalo gunyosan kozolte, hogy 1 honapom van meggyogyulni. Es most kifele.

De igy..

Amikor kijottem leultem, a kocsiban panikrohamot kaptam es elajultam.

Par percre ra tertem magamhoz, allo motornal persze.

Szoval ennyire vagyok munkakepes..


2019. jan. 15. 17:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Pont hogy a munka miatt van durva panikrohamom, depresszio, szorongas ptsd.

A pszichiater szerint nagyon a kezeles elejen vagyunk es eddig egy szoval sem mondta, hogy mars vissza dolgozni ugy, hogy csak emailben megkerdi a fonok , hogy meddig maradok otthon es egybol panikrohamom lesz. Az se normalis, hogy a felulvizsgalo orvos utan a kocsiban panikrohamot kaptam es beajultam.

Szoval azt mondjatok ha a pszichiater indokoltnak latja az otthonmaradast akkor a felulvizsgalo nem tehet semmit?

Azzal fenyegettek meg, hogy ha tovabbra is beteg vagyok akkor bennfekves javasolt.

2019. jan. 17. 19:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ezekszerint nem is nagyon szándékozol visszamenni arra a munkahelyre. Akkor miért is kéne nekik a helyedet tartani? Ez így nem túl helyes a részedről sem. Keress másik munkahelyet, amitől nem kapsz pánikrohamot.
2019. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a munka miatt ptsd-d van akkor el kell kezdeni keresni másik munkahelyet. Oda már nem szabad visszamenni dolgozni. És a táppénzfelülvizsgáló dönti el, hogy kell e menned dolgozni. De egyrészt ha a pszichiáter leírja, hogy nem vagy munkára alkalmas akkor lehet, hogy a felülvizsgáló megenyhül, másrészt ha nem, akkor csak úgy tudsz fellebbezni a döntése ellen sikeresen, ha le van írva, hogy nem vagy alkalmas még munkára.


Egyébként ez a pánikrohamban elájulás ultragáz, ha nem az első pánikrohamod volt... a pánikroham egy nagyon szép divatos kifejezés arra, hogy ájulásig hisztizted magad. Tessék ilyenkor fogni egy rohadt zacsit és abba szuszogni. Persze jobban hangzik, hogy húúú elájultam annyira sz.rul vagyok. Sajnáljatok! Bocs. Az élet nehéz.

2019. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!