Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafóbiával mit lehet...

Agorafóbiával mit lehet dolgozni? Vannak értelmes otthon végezhető munkák.

Figyelt kérdés
Aki nem dolgozik hogy oldja meg a mindennapok kiadásait? TB-t?
2019. jan. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Számítógépes melók.

De nyithatsz otthon boltot, műhelyt, rendelőt,...

Szex.

2019. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is kialakult. Jelenleg annyi a szerencsém, hogy táppénzen vagyok. Az fedezi a havi koadasokat. De erősen agyalok, hogy mi lesz ha lejár és oda nem tudok visszamenni dolgozni! Jelenleg itthon érzem magam úgy mint egy védett burokba! Ha valahova menni kell már full stressz vagyok. Nem mèg eltölteni ott 8-12 órahosszát! Az otthonvégezhető munkák nagyrésze kamu sajnos. Szóval én sem tudom mi lenne az, amivel keresni is lehet , de nem vagyok rosszul miatta. Pszihologushoz is jaro már,, rengetgeget autogen treningezek ès bízom benne el fog múlni és le tudom küzedni!!
2019. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Igen, saját otthoni vállalkozás! Feltéve, ha van eleg alap hozzá....
2019. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vállalkozás nekünk sem opció 2 gyerkőcről kell gondoskodni. Még gyesen vagyok de lejár jövőhónapban. Dokihoz járok én is volt némi javulás csak lassan és úgy érzem hogy ez túl nagy falat lenne még és félek hogy vissza vetné azt a kicsit is amit már elértem.
2019. jan. 15. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!