Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberek között szorongok, azt...

Emberek között szorongok, azt érzem, hogy mindenki furcsán néz rám, nincs semmi önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem, hogy nálam nem természetes, normális emberek között lennem. Szeretnék nyitottabb lenni és magabiztosabb, nem szeretném azt érezni, hogy mindenki engem néz, pedig gondolom nyílván nem így van, mivel mindenkinek meg van a maga dolga. Úgy érzem, hogy túlságosan befelé forduló/ introvertált típus vagyok, nem igénylem az emberi kapcsolatokat. Hogy tudnék változtatni rajta? Nem szerteném az egész életemet egyedül leélni. (karriert építeni is igen nehéz ily módon)

2019. jan. 17. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
'Mindenki engem néz' - szociális fóbia. Pszichológus segítése kéne, ez egyedül nem fog sajnos menni. Sok probléma lehet még ebből. Nem tudom mennyi idős vagy, jobb lenne ezzel minél előbb foglalkozni.
2019. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ha tudnád milyen kevesen foglalkoznak veled, meg lennél sértődve"
2019. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem tudom most hogy melóm lesz mi lesz igy velem.. Elég nehéz lesz kevés emberes melót találni..
2019. jan. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!