Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lexaurin vagy Xanax. Melyiket...

Lexaurin vagy Xanax. Melyiket vegyem be?

Figyelt kérdés

20/F


Tegnap éjjel jól aludtam, most ezen az éjjel megint 5 órát. 4 kor aludtam el. Lefekvés előtt bevettem TREND Relax STAR tablettát, + gyógynövényes teát.


Anyukám akart tegnap adni fél tablettát a lexaurinból. Én félek az ilyen altató tablettáktól.


Milyen tapasztalaitok vannak ezekkel a gyógyszerekkel? Vegyem be? Hála a Jó Istennek nincsenek állandóan alvászavaraim, de ha rosszul alszom, akkor kivagyok tisztára. Tegnap az apukám is rám kiabált, este jöttem haza melóból, mert a kaput nem tudtam becsukni és ő már meg volt mosakodva. Ekkor csak sírtam, elkapott a sírás. Szedtem 4-5 évvel ezelőtt Xanaxot, attól nagyon kábult voltam, mintha be lettem volna kábítószerezve.


Szerintetek mit csináljak? Voltam háziorvosomnál, és hypnogen altatót irt elő. Én félek az altató tablettáktól. Mit vegyek be szerintetek?


2019. jan. 19. 09:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Szoktatok bevenni ilyen tablettákat? Kell ezektől félni?
2019. jan. 19. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon addiktívak, ha nem rendszeres az alvászavar, biztos keresnék más megoldást.
2019. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
09:51: Milyen más megoldást? Nem fogok a fejem után menni, inkább megkérdezem, hogy mi a ti véleményetek.
2019. jan. 19. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Más gyógyszerét nem vesszük be, pláne nem ilyeneket. A xanax gyorsan függőséget okoz például, ezért lehet csak orvosi rendelvényre kiadni. Amúgy vannak dolgok amik miatt alapból rosszul alszik az ember. a felesleges fény, a lefekvés előtti gépen lógás felpörgetnek, ezek is okozhatnak álmatlanságot.
2019. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy menj dokihoz, nagy nem jó idegállapotra vall hogy egy húsz éves férfi sírva fakad mert rákiabálnak.
2019. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Xanaxot el tudom intézni, hogy adnak recept nélkül, vagy van egy ismerősünk aki Xanaxot használ estékre és elégedett.


Mi a véleményed a Lexaurinról, illetve a Hypnogen tablettáról?


Igen nincs hála a Jó Istennek alvászavaraim, de ha van is, rettenetesen letesz engem idegileg, gyenge az idegrendszerem.

2019. jan. 19. 10:08
 7/10 A kérdező kommentje:
10:08: Nem mindig veszem fel, de ha egyszer olyan gyenge az idegeim, akkor elkezdek sírni.
2019. jan. 19. 10:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Háziorvosomnál voltam és előírt Hypnogen tablettát.
2019. jan. 19. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass a háziorvosodra, ne szedd azt a förmedvény xanaxot ha nem muszáj.
2019. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez csak0,25 xanax
2019. jan. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!