Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni, idegességb...

Mit lehet csinálni, idegességben fellépő állandó gyakori pisiléssel, mert megbolondulok tőle?

Figyelt kérdés

Lassan már 3 hete nem tudok sehová menni, állandó gyakori pisilés miatt. Amikor otthon vagyok egész nap nyugodt vagyok, akkor nincsen ilyen problémám. De amikor el kell menni valahová, vagyis ki kell az utcára, akkor jönnek problémák. Otthontól elindulok, rám jön a gondolat, most azonnal wécére kell mennem, hozzá izgulás vagy idegesség, abban pillanatban még nem kell pisilni. Ettől wécézés gondolatól, nem tudok meg szabadulni. Ettől egyre idegesebb leszek, amitől tényleg pisilnem kell, vissza kell fordulnom. Rám jön wécézés, egyből jön a káosz idegeskedés és aggodalom nem jutok hamar wécére pisilni tudjak, akkor rám jön a pánikroham. Ez miatt nem tudok elmenni. A otthontól közelben lévő oda és vissza 5 perces sétával, meg közelíthető élelmiszer boltban menni. Mert út közben többször kell vissza fordulnom. Többször próbáltam, amikor ki megyek az utcára, próbálom elterelni a figyelmet pl:zene hallgatással, nem gondoljak wécézésre. Nem megy.

Nagy nehezén sikerül is elmenni, akkor hipergyorsan bevásárlok, fizetés után gyorsan haza megyek. Egyébként antidepresszáns szedek. Ebben hónapban megyek orvoshoz gyógyszer íratni. Mitől lehet? Hogyan tudnám ebből kigyógyulni?



2019. jan. 19. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire szedsz antidepresszánst? Ahhoz szoktak adni nyugtatót is. Az sem segít? Próbálj meg úgy elmenni otthonról, hogy ne valahova menj, konkrét okból, hanem csak cél nélkül menj ki a lakásból, pisipróbára. Hogy ha megint jön, akkor visszafordulhass. Nem tudom, érthetően írtam?
2019. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Antidepresszáns depresszió, szorongás, pánik betegségre kaptam. Meg régen szedtem mellé frontint, de azt már nem szedem.
2019. jan. 19. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem véletlenül adják. Amíg az antidepi hajt, a nyugtató fékez...
2019. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt hónapokig. 2 dolgon változtattam. Abbahagytam az édesítőszer használatát. Mert azzal ittam a kávét teát. És elkezdtem homoktövis mag olaj cseppeket szedni. Reggel este 7 csepp. Nem tudom melyik hatott de elmúlt. Amit tehetsz még, hogy el kell menned akkor ne igyál az előtte lévő 2 órában. És kerüld a hólyagot ingerló dolgokat. Pl. Bármilyen tea, kávé, gyümölcsök, vitamintabletták, alkoholos dolgok. Próbáld elterelni a gondolataidat mert ha folyton arra gondolsz az ront a helyzeten. Majd írd meg mi lett.
2019. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!