Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax 0,25 MG vegyek be? Mit...

Xanax 0,25 MG vegyek be? Mit mondtok?

Figyelt kérdés

20/F


Szoknak lenni alvászavaraim, amikor csak 4-5 órát alszom, ami másnap totálisan kikészít. Szerencsére nincsenek állandóan alvászavaraim, de most az éjjel is volt. Egészen 4 kor aludtam el és már éjfélkor az ágyban voltam. Bevettem TREND relax STAR tablettát, + gyógynövényes teát. 5 órát aludtam.


Voltam háziorvosomnál, és hypnogen 10 MG irt fel. Nem vettem ki, félek az ilyen gyógyszerektől. Kiírt ELENIUMot, azt sem szedtem. Máma bevettem TREND relax STAR tablettát, és utána MAGNOSOLV.


Máma ahhoz képest ahogy éreztem magam tegnap egész nap, le a kalappal.


Anyukám azt tanácsolja, hogy vegyem be a Xanaxot. Anyum testvére is depresszióban küzdött, nem tudott aludni és a Xanaxtól alszik. Félek a Xanaxtól.


Vegyem be? Ez a depresszió este jön rám legjobban lefekvés előtt, félelem van bennem. Mit tegyek?


2019. jan. 19. 18:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha a doki által felírt gyógyszereket nem szeded akkor ne a Xanax-al próbálkozz helyettük. Egy pillanat alatt rászoksz és utána pláne nem fogsz tudni aludni.
2019. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Bàr sok minden, igy a betegsegek sem korhoz kotottek, szerintem nagyon fiatal vagy ilyen eros gyogyszerekhez. A depressziodat kellene kezeltetni, eljarni terapiara, pszihologushoz, es megoldani a szorangasodat. Igaz azt nem irtad, higy aki ezeket a gyogyszereket kiirja milyen orvos.? Miert, mitol jon.rad este a depresszio? Felsz valamitol? Kapcsolj villanyt, szoljon tb, ha ez segit.
2019. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én 1mg xanax-al alszok 3-4 órát.Ha nem veszem be semmit nem alszok.
2019. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Abban vagyok depressziós, hogy neadjisten megint rosszul fogok aludni. Félelem van bennem azért, mert hogy keveset alszom. Tönkre tesz ez engem legbelül. Ahhoz képest a tegnapihoz jobban érzem magam, de este jön rám a reszketés, a félelem.
2019. jan. 19. 19:06
 5/27 A kérdező kommentje:
Ne azt gondoljátok, hogy nyugtatókon szeretnék lenni, de ha szeretném hogy az idegrendszerem lenyugodjon kell ezért valamit tenni.
2019. jan. 19. 19:07
 6/27 anonim ***** válasza:
Tenni kell erte, de nem feltetlenul gyogyszerrel. Ezert kellene kikezeltetni ezt a felelmet magadbol..
2019. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Jár az agyam, hogy jaj megint hogyan fogok aludni. Semmi máson nem jár az agyam csak ezen. Problémákat fére teszem, csak este jön rám a félelem.
2019. jan. 19. 19:10
 8/27 A kérdező kommentje:
Hogyan kezeljem ki a félelmet?
2019. jan. 19. 19:10
 9/27 anonim ***** válasza:
Ezert kell(ene) elmenni terápiára, hogy egy hozzá erto segitsen. Gondolj bele ha 20 evesen hozza szoksz a xanaxhoz, mi lesz veled 10 20 ev mulva, amikor meg boven fiatal vagy..orvossal beszelj errol.
2019. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De ha akarok rendesen aludni
2019. jan. 19. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!