Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy elmúljon a...

Mit tegyek, hogy elmúljon a halálvágyam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom magam és undorodom magamtól. Azért is lelkiismeret furdalásom van, mert meg akarok halni...

Vannak barátaim és úgy érzem nem tehetem velük ezt, de semmi se érdekel már. Egyszer megpróbáltam magam megölni, de nem sikerült, és most már szeretném abbahagyni. A barátaimat nem szeretném terhelni, a családommal nincs ilyen kapcsolatom, fogalmam sincs mit tegyek...

Tudom, idióta vagyok, de nagyon szeretném ha nem gondolnék 0-24 a halálra és ha újra tudnék normális gondolkodású gyerek lenni.



2019. jan. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Uhh te.... mi vàltja ezt ki beled?
2019. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon kevés az infónk rólad, így nem igazán tudunk neked segíteni
2019. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mesélj ha szeretnél, én se voltam/vagyok valami jól, de nekem kicsit legalább elmúlt, és nem 0-24. Ha szeretnél beszélni róla szivesen meghallgatlak
2019. jan. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem is írhatsz nyugodtan!

Szívesen meghallgatlak. Sajnos én is hasonló cipőben járok, talán együtt ki tudunk lépni ebből.

2019. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkó' összegyüttünk itt páran úgy látom :/
2019. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és lány. Azóta se múlt el, de köszönöm hogy itt vagytok..
2019. ápr. 12. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
A halálvágy meg az önundor olyan mint egy virus egy számitógépes programban próbáld meg "speamelni a kukába" magyarul ne gondolj rá gondold minden reggel azt hogy egy csodás nap hmm vajon mit rejt ez a csodás nap én is ugyanezt mondom magamban de nincs semmi önundorom pláne meg halálvágyam ha nem segit akkor tüstént haggy csapot papot az menj el egy pjiologushoz
2020. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!