Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni egy...

Hogyan lehet legyőzni egy nárcisztikus személyt?

Figyelt kérdés
Hogy megtörjön.
2019. jan. 21. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább elkerülni - és kapcsolatot megszakítani érdemes vele, ha tényleg az (manapság laikusok mindenkire ráfoghatják, hogy az, aki épp nem tetszik nekik).
2019. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkerülni. Az az egyetlen ésszerű megoldás.
2019. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtörni SOHA nem fogod tudni. Akkor se ha 1001.-ik hazugságával szembesíted. Tényleg soha. Kerüld el nagy ívben, ennyit tehetsz.
2019. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 superlikomak ***** válasza:
100%
Hát úgy elég nehéz elkerülni, ha mondjuk a kérdező egyik szülője. Az én apám is nárcisztikus. Az én módszerem: Okos enged, szamár szenved. Ha tudod, hogy nem győzheted meg, ne is próbáld. Tégy úgy, mint aki egyetért. Ez nem azt jelenti, hogy egyet is kell értened vele, csak mondd azt. Mondani bármit lehet.
2019. jan. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amugy en ezt csinaltam amit utolso irt. Beleegyeztem amit ő akart-utana abbol akart kimenekulni :-D
2019. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha szembesíted: tagad, hazudozik, téged hibáztat, manipulál. Viszont, ha megszégyeníted mások előtt, na akkor menekül, mint ördög a tömjénfüsttől.
2019. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!