Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » CBD olaj szorongásra és más...

CBD olaj szorongásra és más mentális betegségre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jót írnak erről az olajról, de érdekelne valakinek van tapasztalata róla. Lényegében csökkenti az adott problémát, szorongást, pánik betegséget már 1-2 nap alatt. VadK

kendermag kivonatból készül, kivonják belőle a pszichoiért felőleős vegyületet.



2019. jan. 22. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy írod.
2019. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Működik, akár órákon belül is. Egy ideje már nem használom, mert sikerült megszüntetnem a betegségeim kiváltó okát, de amíg használtam, addig nagyon sokat segített.

Jó tanács, ha az előírt dózis (1-2 csepp) nem hatásos, érdemes növelni a cseppeket. Én 10 cseppnél voltam úgy, hogy "ez igen, ez már valami".

2019. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy ezt a pszichiáterem nem tudja, mert évekig szedette velem a Zoloftot, mire rendbe szedett.
2019. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Meddig lehet szedni? Bármi mellékhatás? Az is érdekelne hogy az ilyen szer egy idő után már nem hathat? Mert hozzászokhat a szervezet.

2.valaszoló elárulod milyen problémára szedted? Hogy sikerült megszüntetned a kiváltó okot?

2019. jan. 22. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak vele fenntartásim.
2019. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne tartsd magadban, szívesen olvasnánk a tapasztalataidat.
2019. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam 2 csepper nyelv alá kellett tennem. Nem mondom nagy változások történetek, nekem kevés volt. Egy levendula fürdő, és elalvás előtt egy kamilla tea jobban bevált.
2019. szept. 23. 09:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Utólag azért leírom a saját tapasztalatomat, mert privátban sokan kérdezték. Tavaly kipróbáltam a cbd olajat 2 cseppet nyelv alá de annak nem éreztem a hatását. Idén beszereztem egy Keve márkájú 10%os tarlamú cbd olajat, amit Rossmannban vettem. Ezt ajánlom és az ára sem túl húzós 7ezer körül van. Először estére próbáltam ki, elalvás előtt 10 cseppet bevettem és teljesen elnyomott, el is altatott, pedig nagyon stresszes voltam, úgy éreztem túl sok is volt. Aztán másnap délelőtt és este 5-5 cseppet vettem be, napi adagot elfelezve, úgy néz ki az elég nekem. Úgy 3 nap után kezdtem érezni hogy az állandó szorongáson elmúlt, és energikusabb lettem, annak ellenére hogy napi 10-12 órakat dolgozok és még hétvégenként alkalmakkor. Összefoglalva nekem csökkentette a szorongásom, és hozzáteszem heti kétszer elmegyek futni vagy edzek, mert az kell hogy felfrissítsem magam és jól tudják aludni, szóval önmagában a cbd olaj nem minden de igenis sokat segít.
2020. nov. 21. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:
CBD-vel tettem le a xanaxot
2021. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!