Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Medigen/Mirtazapin gyógyszertő...

Medigen/Mirtazapin gyógyszertől se tudok aludni? Miért nem? Mások mind azt hangoztatják, hogy nagyon jól alszanak.

Figyelt kérdés

2 napja írta fel a pszichiáter a Szertralin mellé.

Mert semmitől sem tudok rendesen aludni úgy, mint a betegség előtt. Bíztam ebben a szerben, mivel álmosító hatású, de úgy látszik rám semmi sem hat.

Reggel 50 mg Stimuloton, Este 10 mg Medigen.

Kevés a Medigen?

Mert amúgy 135 kg magas férfi vagyok.

Biztos össezfügg az adagolás a testsúllyal.

Nem? Szerintem egy 50 kg és 120 kg test is más..


2019. jan. 23. 07:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Miagen, nem Medigen.
2019. jan. 23. 07:42
 2/7 anonim ***** válasza:
A megfelelő dozírozást kaptad, csak hát mindenkinek más a szervezete. A tiédre nem úgy hat, mondd a dokinak, hogy nem érzed a hatását. Emel a dózison vagy felír valami mást.
2019. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem edzel sportolsz,fárasztod le magad?Akkor fogsz tudni aludni,ne aggódj.Nem kell mindenre mérgeket bekapkodni.

Tudom ,hogy bunkónak tartasz,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de félelmetes,hogy cukorkaként zabáljátok a a kemikáliákat,ahelyett,hogy szembenéznétek önmagatokkal vagyis a problémákkal.

2019. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kifejezetten nem értem minek szól be itt valaki(k).

Ettől jobban érzed magad, hogy kritizálod a beteg embereket?

Keressetek magatoknak másik helyet, ahol kiönthetitek a heti frusztrációt.

Elsőnek köszönöm!

2019. jan. 23. 10:48
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja és azt is hozzá tenném, hogy nem azért vagyok ekkora mert elhíztam. Edzettem sokáig és azért hagytam abba, mert annyira bepörgetett, hogy egész éjjel nem aludtam tőle.

A séta meg a túra az más nyilván. De az se segít..

2019. jan. 23. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
10 mg az nagyon kevés neked belőle. Ha 135 kg vagy, és ráadásul magas is, akkor jóval többet kellene szedned - beszéld meg majd az orvosoddal, hogy neked ennyi nem elég.
2019. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Véleményem szerint is kevés estére.

Én látok benne tendenciát, hogy a stimuloton mivel alig hat inkább szétpörget, ezért estére a másikkal próbálkozunk mert az már Triciklikus AD.

Áter azt monta, hogy emelhetek 20 mgra. Megírom ha jobban alszom tőle.

2019. jan. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!