Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Yarocen (mirtazapin) nektek...

Yarocen (mirtazapin) nektek is okoz élénk álmokat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mintha valóság lenne, amikor álmodom, minden részletét fel tudom idézni. Tényleg más ezzel álmodni, mint nélküle. Más az álmok minősége. Én irányítom ilyenkor az álmot, ugyan nem teljes mértékben.


Van hasonló tapasztalat valakinek? Nektek milyen?



2018. júl. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
En hallucinaltam tole :/
2018. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon élénk álmokat okoz, ezért nem aludtam jól tőle. Bár este mindig kiütött, el kellett hagynom, mert a sok kusza, élénk álom miatt állandóan fáradt és kialvatlan voltam. Nekem nem vált be, csak zombivá tett.
2018. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. én mást szedek, de nekem is okoz élénk álmokat, de nem mindig. J és ha már hosszabb ideje szeded, akkor annyira már nem vészes.
2018. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon élénk volt és vissza tudtam teljesen idézni mit álmodtam. de nekem az alvás miatt is írta fel a doki a 15mg-osat.
2018. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is okozott élénk álmokat, de mellette kiválóan aludtam, szóval nem zavart.

Mondjuk az álmot nem irányítottam, és sokszor rémálmokat tapasztaltam inkább, azonban pár hónap szedés után ez csillapodott, nagyrészt elmúlt.

Jó gyógyszer egyébként, több mint egy évig fantasztikusan jól működött nálam minden téren, viszont aztán valahogyan elmúlt a hatása, és akármennyire is mondják, hogy az antidepresszánsok nem okoznak függőséget, és ezért könnyű abbahagyni a szedésüket, én a kínok kínját éltem meg, mikor a mirtazapint letettem...bocsi, tudom, nem ez volt a kérdés, nyugodtan pontozzatok le.

2018. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!