Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha képtelen vagyok munkát...

Ha képtelen vagyok munkát keresni, dolgozni pszichés állapotom miatt, akkor segíthet ebben vmi gyógyszer amit felírnak?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam pszichiáternél, de tudom hogy kb szociális fóbiám, és elég súlyos depresszióm lehet. Már rég dokira szorulnék, de próbáltam eddig magamat "kezelni", visszahozni a normális életbe spirituális könyvek, videók segítségével. De már tarthatatlan ez az állapot, van két minimális bevételi forrásom, amihez nem kell munkatársakkal kapcsolatban lenni, alkalmazkodni. Pánik tör rám attól is ha csak arra gondolok hogy elmenjek jelentkezni egy munkahelyre. Sajnos nem vagyok túlképzett, érettségim van. Maga a munka nem riaszt el, sőt, már vágyom is arra hogy valamivel normális jövedelmet szerezzek. De ezek a pszichés dolgok teljesen lebénítanak :-( Dolgoztam már többféle munkahelyen, sok emberrel is, akkor is sok bajom voltam sokat szorongtam, de mióta szültem és lejárt a gyesem, ezerszer rosszabb lett az állapotom.
2019. jan. 24. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezeken a problémákon egy jól kiválasztott gyógyszer hatékonyan tud segíteni és ezzel együtt az életminőségeden is tud javítani. Én azt javaslom, fordulj pszichiáterhez.
2019. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!