Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek bekattani, mit csináljak?

Kezdek bekattani, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kezdek teljesen bekattani. Nincs semmi gondom az életben még is tele vagyok problémákkal. Mentálisan többszörösen sérült vagyok és agyilag sem vagyok teljesen százas. Privátban szívesen leírom részletesebben, de túl felismerhető a leírásom így inkább ide nem írnám ki.

2019. jan. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mit csináljál? Nyilvánvalóan pszichiáterhez és/vagy pszichológushoz menj, mégis mi mást csinálhatnál testi vagy lelki betegség esetén?
2019. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvolt...
2019. jan. 22. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben? Mi a diagnózis, hány szakembernél jártál, mennyi ideig, milyen problémáid vannak, mi az, hogy bekattansz?
2019. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mesélj ha szeretnél beszélni róla.. Szivesen meghallgatlak. Nekem is sok gondom van ezzel tuti nem vagy egyedül
2019. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyekezz válogatni az értelmes és értelmetlen gondolatok kötött. Próbáld terelni a figyelmedet valami hasznos irányba. A fizikai cselekvés gyakran rendet tesz a lélekben is. Sokan takarítani kezdenek amikor érzik, hogy kúszálódnak a gondolatok
2019. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!