Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a főbb jellemző tulajdonsá...

Mik a főbb jellemző tulajdonságai egy aspergeseres felnőttnek?

Figyelt kérdés

Egy pár éve olvastam erről a betegségről.

Eddig csak azt hittem introvertált vagyok, de lehet nem csak az.


2019. jan. 24. 15:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várom őket még.
2019. jan. 24. 18:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a leírtak alapján nem hiszem hogy Aspergeres lennél, sőt szinte kizártnak tartom, de nem vagyok orvos.

Pl:

- nem írtál mozgáskoordinációs zavarokról

- az hogy mit szeretsz hordani nem egyenlő azzal hogy mit tudsz hordani, mert a többi anyag fáj/szúr stb

- nem írtál arról sem, hogy állsz a nonverbális kommunikációval, bár az alapján hogy könnyen barátkozol, úgy gondolom nincs vele problémád

- szigorú rutinokat sem említettél amikhez görcsösen ragaszkodnál

Egyébként nincs rá gyógyszeres kezelés, tudtommal van felnőtt fejlesztő csoport, ahol megtanítanak kommunikálni. Állásinterjún nem tűnik fel senkinek, maximum furcsállják hogy nem gesztikulálsz.

2019. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6os:

Ő is a 90es években született. Jól ismerem a családot, ezért tudom, hogy minden követ megmozgattak. Nem hagyták annyiban, hogy fura. Olyan oviba és általánosba járt ahol fejlesztések, logopédus, gondolom gyógypedagógus, ilyenek voltak.

2019. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Non verbális kommunikációm nagyon jó. Veszem a jeleket, sőt szavak nélkül is értem mit gondol sokszor a főnököm.

Mozgáskoordinációs problémám sincs. Ha nagyon végig néznek rajtam, akkor kiesnek a ritmusból.

2019. jan. 25. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!