Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehetett? Skizofrénia...

Ez mi lehetett? Skizofrénia kezdete? Félek, hogy az vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap feküdtem le aludni,és azt vettem észre,hogy valaki hozzám beszél,felültem,mert tényleg azt hittem,hogy valaki hozzám beszél,de mindenki aludt,aztán tovább beszélt,itt úgy éreztem,hogy most kezdek megőrülni. Erre elnevette magát a fejemben lévő hang,és válaszolgatott a kérdéseimre,mint egy válaszolgató gép. Olyan volt,mintha egy emberrel beszélgettem volna. Elkezdi: "Hozzád hasonlóan sokan megőrülnek." Férfi hang volt,és hosszú mondatokban beszélt hozzám,már azt akartam,hogy hallgasson el,és végül vagy 5 percig válaszolgatott pár kérdésemre,és elhallgatott. Amikor elszomorodtam,ahogyan hozzám beszélt,akkor megkérdezte,hogy mi a bajod? Miért vagy ennyire elkeseredve? Mit tegyek?
2019. jan. 25. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pszichiáterhez kellene elmenni, és neki ezt elmondani.
2019. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Hányéves vagy?
2019. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A paranoid skizofréniára jellemző az, hogy az ember hangokat hall, hallucinál. Ha legközelebb ez előfordul irány a doki. Gyógyszerrel rövod időn belül meg lehet ezt szüntetni.
2019. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Sürgősen keress fel pszichiátert! Ez kezdődő skizofrénia. Kapsz gyógyszert, és nem leszel rosszabbul.
2019. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindenképp keress fel egy pszichiátert!
2019. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esélyes a skizofrénia .
2019. febr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nézz utána a témának. Sokat nem írhatok erről, hamarosan magad is megérted, miért. Nagyon vigyázz magadra! Tájékozódj mielőbb!

[link]

[link]

2019. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvosodhoz menj el minél hamarabb.
2019. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!