Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sulyos hipochondria?

Sulyos hipochondria?

Figyelt kérdés
Olvasok rendszerint betegsegekrol es ratalaltam a tudathasadasra is. Elolvastam a teveszmeket hogy mik vannak egy ilyen betegnel es azota rendszeresen ujjagondolom amiket ott olvastam. Pl. Hogy ufok iranyitjak a gondolkodasukat. Azota ezen agyalok, hogy mivan ha velem is igy van es az ufok iranyitjak kozben tudom hogy ez badarsag de felek hogy addig gondolkodok ezen amig elhiszem teljesen es megbolondulok. Pszichologusom egyertelmuen kozolte hogy csak hipochondria es eros szorongas de nem tudom lenyugtatni magam. Kitudja mar megorultem.

2019. jan. 21. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Mar tenyleg nagyon ki.borit es felek becsavarodok mert egyre jobban elhiszem ezt a szart pedig legbelul tudom hogy egy hulyeseg. Mielott elolvastam volna eszem agaba nem lett volna ilyet gondolni...
2019. jan. 21. 13:32
 2/6 együnk válasza:

Szia! Tudom mit érzel, én is voltam hipochodriás. Annyit javaslok, hogy ami nyomaszt mond el bárkinek,( szüleidnek, barátainak..stb) nagyon sokat tud segíteni. Beszélj az orvossal és kezdjétek el a terápiás kezelést, gyógyszerrel együtt. Vagy ajánlom a citromfű teát.

Ne pánikolj! Minden rendben lesz.

2019. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele ha valóban ők is irányitják a gondolkodásunkat tudnál ellene valamit tenni? Nem. Akkor minek agyalsz ilyeneken? Tereld el a figyelmed olvass könyveket stb.
2019. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt valahogy kivertem a fejembol, jon a kovetkezo amit olvastamm volt.. Hogy mindenki atver marmint hogy ellenem van mindenki es errolnis tudom, hogy nem igy van de mikor probalom nyugtatni magam akkor elojon a gondolat ugyanugy hogy mivan ha tenyleg igy van es ilyenek. Tudom sajat magat senki nem tudja gondolatokkal skizofrenne tenni de mar parazok kicsit
2019. jan. 21. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nehéz lesz elterelni a figyelmed, kell valami/valaki aki leköt, és addig se figyelsz rá :)
2019. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így van, szörnyű tud lenni...de hiába parázok ettől, eddig csak órákat/napokat vett el az életemből... S semmi nem történt, azon kívül, hogy butaságoktól féltem.

(Kb szószerint ezektől)

2020. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!