Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már skizofrénia?

Ez már skizofrénia?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen gondolataim, hogy pl. ha megyek hazafele es jon a hatamba egy auto mikor kozeledik akkor parazok hogy ramhuzza a kormanyt es elut vaagy pl. ha jon szembe egy auto es az a szamtablaja hogy SEX (Romaniaban lakom) akkor arra gondolok lehet ez egy jel volt hogy a kozeljovoben szeretkezni fogok valakivel vagy zenekben mikor enekelnek sokszor magamra veszek dolgokat hogy pl ha a kovetkezo sor jo dolgokrol fog szolni akkor jo dolgok fognak velem tortenni es ha rosszakrol akkor rossz dolgok. Persze tudom, hogy ugyse lesz igy csak igy fantazialok dolgokkal kapcsolatba. Remelem ezert nem vagyok elmebeteg vagy ilyesmi. :DD

2019. jan. 20. 16:11
 1/7 anonim válasza:
Szerintem csak unatkozol. :)
2019. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is voltak hasonló gondolatmeneteim középiskolában. Ne parázz rá. Elmúlik. Csak kicsit túlkomplikáltad a helyzetet - ahogy én is tettem.
2019. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy! Csak kicsit élénk a fantáziád.
2019. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nyugi én is szoktam ilyeneken gondolkozni xd Am hány éves vagy? Én 18/l
2019. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh megnyugodtam :D 18F
2019. jan. 20. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak ennyi lenne a skizofrénia
2019. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!