Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolàris affektiv zavar...

Bipolàris affektiv zavar pszihotikus tünetek nélkül. Ok nélkül, vagy van oka, mikor előjön a depis fázis?

Figyelt kérdés
Ezt állapították meg és plussz még több féle személyiség zavart ,de mindegyik enyhe formában van. A bipolarisnak nem tudom eldönteni ,hogy kell e ők hozzá ,hogy előjönnek a fàzisok. A gyógyszer kihozott a mély pontból ,de nem tudom elképzelni ,hogy valaki teljesen tunetmentes legyen.
2019. jan. 27. 06:13
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj gyerekkorom ota szenvedek ilyesfajta betegsègben rengeteg gyógyszert szedtem ès a gyogyszerektől csak romlott az állapotom a ujjabban a legerősebb gyógyszereket kaptam a betegsègemre eleinte jóvolt aztán nem rájöttem hogy mikor nem szedem a gyógyszert kicsit jobban vagyok amúgy ez a betegsèg tönkretette az egèsz èletem egy rèszèt kirugtak a suliból stb nemvoltak barátaim mióta megismertem a vőlegènyemet javult az állapotom sokat eljutottam odáig hogy teljesen leállítottak a gyógyszerekről ès ugymond teljes èletet èlek
2019. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!