Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szorongásoldót és antipszic...

Ha szorongásoldót és antipszichotikumot is szedek, az elég ok arra, hogy ne vezessek?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy még "józanul" is életveszély vagyok autóban, de apám egyszeűren ezt képtelen felfogni és kicsit el is bizonytalanít, hogy nekem van-e igazam.


Lassan 3 hónapja szedek szorongásoldót és mostanában kezdtem egy antipszichotikumot is. Úgy gondolom ez elég magyarázat, hogy miért nem ülök volán mögé (pláne télen), de gondoltam megerősítést kérek tőletek, hogy igazam van-e?


18/F


2019. jan. 28. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ha napközben szeded, akkor megnyújtja a reakcióidőt, ami vezetés közben elég veszélyes.
2019. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En Frontint szedek napkozben de siman vezetek mellette.

Akkor nem szoktam autoba ulni ha reggel komasan kialvatlanul kelek az alvaszavar miatt. Akkor varok delutanig hogy felkeljek teljesen.

Amugy en siman beveszem a Frontint vezetes elott sot kozben is ha ugy hozza az elet.

Igaz az elejen fura volt igy vezetni .

De ha megszoktad akkor nem lehet nagy baj.

Az antipszichotikumrol nincs velemenyem. En ketfele antidepit szedek siman vezetek.

2019. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!