Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Mit tegyek?

Depressziós vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta nem tudok aludni, mindig fent vagyok egy hajnali 2-3 ig, mert hiába megyek el aludni egy 10 kor, csak fetrengek az ágyba, és folyamatosan váltogatom a pózokat de semmi nem segít.

Úgy érzem semmi értelme az életemnek, egyedül a családom miatt nem lennék öngyilkos, nem szeretnék nekik fájdalmat okozni.

Az iskolában meg nem tudok figyelni sem mert van amikor olyan álmos vagyok, de mire hazaérek mindig elmúlik az álmosság.

mindig letört zenéket hallgatok, és minden éjjel sírok.

Nőknél sincsen szerencsém, akárhányszor próbálkoztam annyiszor kudarcot vallottam.

úgy érzem senki nem szeret, nincs olyan ember aki tényleg meghallgatna és figyelne rám, és törődne velem.

régen olvasni is szerettem, de most már mindenben elveszítettem a motivációt, tanulni se tanulok.

16/F



2018. jan. 3. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

1- ne letört hanem vidám dalokat hallgass

2- ha a nők visszautasítanak, az nem kudarc, hanem megtapasztalás

3- értelmezd máshogy a dolgokat

4- ha nem érdekel semmi, akkor ülj le, és próbálj meg a semmire gondolni. Nem fog menni. De emelkedj felül a negatív gondolataidon, ne ragadj le náluk, hagyd őket elfolyni mint egy koszos patakot.

2018. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szevasz tesó figyelj egy picit, tökéletesen megértelek. én harminc elmúltam és velem aztán rengeteg szság megesett, a totál nyomott hangulattól kezdve átéltem olyan fizikai fájdalmakat ,amikor komolyan megmegfordult a fejembe, hogyan is lehetne ezt inkább rövidre zárni. Aztán 25 éves koromba szereztem elöször magamnak barátnőt akkor jöttem rá, hogy tök felesleges volt azon is parázni. még mindíg megvoltak a problémáim, de már ugy álltam az egészhez, hogy szrk én bele akkor is megprobálom valahogy élvezni ezt az egészet. Aztán áttfordult valami a fejembe, leálltam arrol hogy másoknak megfeleljek, kezdtek feloldódni a gátlásaim. Szoval szrj bele mindenbe és gondolj bele, egyszer éled az életed, ne akarj te megfelelni senkinek,törödj magaddal és ha valóban ugy gondolod hogy depresszios vagy, nem tudod kezelni , akkor viszont kérj segitséget , szakembertől. Rengetegen ugy gondolják hogy ez ciki. Viszont ha alkalmazod a módszert amit én is, azaz bele szrsz abba ki mit gondol akkor belátod h h egy pszcihologus egyáltalán nem gáz
2018. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nők úgyis kefélnek mindenkivel,úgyhogy legyen önbizalmad!
2018. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ne csak ezért legyen önbizalmad. Le kell szarni mások negatív véleményét,megjegyzését.

Ha rosszat gondolnak,az nem a te bajod,hanem az övék

2018. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!