Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Migrénre mit javasoltok?

Migrénre mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a gondom (hát a gond a témánál gyenge kifejezés,de most ez illik ide),hogy borderline személyiségzavarom van,és amikor jönnek a depresszív rohamaim (elég intenzívek,teljes letargia,mérhetetlen nyomasztó érzések),szinte mindig migrénes fejfájással zárulnak.Vagy utána,vagy másnap reggel,mintha átment volna rajtam egy úthenger.Nem tudtok a fejfájás részére valami jó megoldást? (mivel nem simán fejfájás hanem mentális vonzatú) Már unom,hogy állandóan algoflexezem magam...ígyis elég a nyugtató és a hangulatjavító,nem kell ennyi gyógyszer..

2019. jan. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt szokták javasolni hogy húzz be minden függönyt a szobádban es feküdj le pihenni. Kerüld az erős fényt. Nekem a citromfű tea és emelett a sok folyadék vállt be, friss levegő, van a szobámban egy kisebb ventilátor is szoktam egy vizes törölközőt tenni a fejemre vagy a nyakamra. Magnézium minden nap 1 szem. Átérzem nekem is szokott lenni migrénem es nagyon rossz próbáld ki ezeket. Sajnos a gyógyszer tényleg nem jó mert egy idő utan már egyik sem használ hiaba eszi az ember sőt nekem a gyomrom egyátalán nem bírja az ilyen erős fájdalomcsillapítókat.
2019. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Speciális migrén gyógyszer a Cinie. Tünetek legelején veszed be, másfél óra múlva teljesen elmúlik. Háziorvos is felirhatja! Ami a megelőzésben segít, az a meditáció. Teljesen kikapcsolva, felfrissít, ellazít. Gunagriha előadásai, gyakorlatai megváltoztatták az életem! Sajnos én már bipoláris depis vagyok, a meditáció segítségével kezdem elhagyni a gyógyszereket. Hosszú évek óta most érzem először jól magam. Sok kitartás kell hozzá, de még éri! A mozgás is sokat segít a friss levegőn.szép napot kívánok!
2019. jan. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!:)
2019. jan. 31. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!