Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak úgy tudok aludni,...

Miért csak úgy tudok aludni, ha egy nagy párna van a kezeim között?

Figyelt kérdés
Valamiért egy pár hete már csak így tudok aludni, hogy egy hatalmas kanapépárnát ölelek. Iszonyat kényelmes valamiért, a rendes ágyamban már szinte pihenni sem tudok. Szeretethiányos lennék? Nagyon jó családom van és nagyon szeretjük egymást, de barátnőm már 2 éve nem volt, ez lenne a gond? Ennyire vágynék arra hogy valaki mellett aludjak el?

2019. jan. 31. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor képzelj el engem, hogy csak úgy tudok aludni hogy szintén a párnát "ölelem" és csak az oldalamon :D Szerintem az utolsó kérdésedre IGEN a válasz, nekem ráadásul sose volt barátnőm és meg se öleltem még senkit, tehát ha valaki én tudom milyen vágyni rá. olyan szánalmas módon hogy a párnám lett az ölelgetni való senki aki szeret :)
2019. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok Kérdező és #1!


Ti melyik korosztályba tartoztok?

Nálam ugyanez a helyzet, csak a másik nembe tartozva. :)

2019. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nemrég lettem 18

Egyes vagyok. És te? te is párnával jársz moziba? :D

2019. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Basszus Fun FactL A lányok nem a felsőtestnél szeretik a párnát :D


Bocsi, ezt nem hagytattam ki pedig nem perverzkedek itt ismeretlenekkel :D De hall az ember hülyeségeket itt GYK-n, ez olyan mint a közmondás, GYK-n egy hülye leirja te tovább adod

2019. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szintén 18
2019. febr. 1. 01:49
 6/8 anonim ***** válasza:
18-as körzet van itt. Bár nem a kor számít engem kicsit zavarna ha a párnabarátnőm idősebb lenne, vagy tapasztaltabb mint én :O :(
2019. febr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én oldalt alszom,és én is a felül lévő karom alá rakok párnát,alátámasztásnak.


De a lábaim közé is,mert zavar,ha összeérnek a térdeim.

2019. febr. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es az is kényelmes lehet akkor :D Nekem a lényeg a takaró, kivéve 40fokba bár van mikor akkor is :D Bár bőven elég lenne ha nem párnát kéne "ölelni" :'(
2019. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!