Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi volt? Démoni megszállás...

Ez mi volt? Démoni megszállás vagy valami más?

Figyelt kérdés
Olyan 12 éves koromban történt az egész,amikor rossz környezetben éltem,és az egyik ilyen eset eszembe jutott,ami elég ijesztően hangzik. A lényeg annyi,hogy az alkoholista anyám éppen ütött,vert a szobámban egyik este,amikor egyszer csak kikapcsolt az agyam,nem emlékeztem semmire. Amire emlékeztem,hogy felkeltem reggel,de tényleg az előtt semmi emlékem nem volt. Az öcsém mesélte,hogy őrülten viselkedtem anyámmal,őrültségeket mondtam rá,és elkezdtem rugdosni őt,és szinte mindenki ezt mesélte. Én meg mondom,ezek őrültek,ilyen nem is volt,nem is emlékszem rá. Anyám azt mondta,hogy megijedt tőlem,amikor "démoni" hangon azt mondtam neki,hogy megöllek,megöllek. Én meg furcsán,és megkérdőjelezve kérdeztem magamtól,hogy történt velem ilyesmi? Egyszerűen nem tudtam rá emlékezni. Olyan mintha nem is történt volna meg ilyen. Ez mi lehetett?
2019. febr. 1. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
NINCS olyan, hogy démoni megszállás. Ellenben olyan van, hogy idegroham, és az agy sok furcsa dolgot tud produkálni.
2019. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti pszichotikus állapot volt, amit stressz váltott ki.
2019. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!