Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodok magamtól, valaki...

ThisIsNotHuman kérdése:

Undorodok magamtól, valaki hallott már ilyenről?

Figyelt kérdés
Fekszek az ágyban és egyszer amikor mondjuk hozzá érek a testemhez elfog a hányinger, a fejfájás,sírógörcs, és kiráz a hideg, undorodom a személyisegemtől az alakomtól az arcoomtól mindentől, eg, hatalmas hiba vagyok es fogalmam sincs mit kene tennem, egyre tobbszor erzem ezt , es amikor ez van mindig ram jon egy furcsa ideggorcs kesztetese, mondjuk amikor valami gusztustalant lattok és így mondjuk saját akaratotokból "megrázzátok" a testetek,kezetek, szörnyű érzés, le se lehet írni teljesen, nem tudom mi tevő legyek mert nem tudom igy tovabb folytatni az eletem :(

2019. febr. 3. 02:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Es az a problema higy ez csak egy a szamtalan hasonló "problemam" kozul , de eddig ez a legrosszabb mert ilyenkor mindig elkezdem össze vissza karmolni es vagdosni magam es ezt az egeszt erzest sajnos nem lehet leirni... nagyon megkoszonnem ha valaki esetleg be tudna ezt valahova sorolni hogy mi ez es hogy mitol alakul ki, elore koszonom szepen a valaszokat!
2019. febr. 3. 02:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik elég rossz passzban vagy. Orvoshoz kéne fordulni. Ő jobban be tudja sorolni. És talán még segíteni is tud rajta.
2019. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már beszéltünk, de azt hiszem nem írtál többet csak egy választ. Miért undorodsz magadtól? Mi a baj, nem a külső a minden.. Én is gyűlölöm magam szinte, mert senki sem szeret, de külsőre ameddig természetes vagy addig biztos szép vagy
2019. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Keress fel egy edzőtermet ha szép alakot szeretnél!Az interneten rengeteg videó van ami segít megtanítani a gépek megfelelő használatát!De ha megteheted személyektől is fogathatsz fel , nagyon jók vannak (tapasztalatból mondom). 1-2 alkalom után kíválónan tudod már használni edző nélkül. Rengeteg edzőterem van már szerencsére.
2019. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!