Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtatók bevétele ennyire...

Nyugtatók bevétele ennyire más embert csinál belőlünk?

Figyelt kérdés

1 hónapja felírt a pszichiátert frontint az andtidepim miatt. 0.5öst. Másnap bevettem belőle 1 szemet, de mivel este nem tudtam elaludni, így mégyegyet, majd másnap a szokásos adagot. 4.nap már kicsit rákaotam, mindennao egyre több. 1 hete minden kollégám rólam beszél, h vmi nem stimmel lelkilek nálam, össze vagyok zuhanva. Pár óra múlva hivatott a főnök titkárnője ugyan ezek a kérdések miatt. A munkám jól elvégzem, de látszik, h lelkileg kivagyok, nem tudok annyira koncentrálni, figyelni, memória zavarom van. Kérdezte történt e mostanában valami, elmeséltem, h anyu pár hónapja halt meg és nem maradt senkim rokonom. Pluszban még összeköltöztem a világ legrosszabb stílusú férfival, aki kihasználja anyu elvesztése iránti fájdalmam. Titkárnő felajanlott pár nap szabit, rendes volt, de nem sokra mennék most 2 nap szabival.

Szóval a kérdésem az lenne, h ha valaki nyutatozza magát, azt a környezete is ennyire észre veszi? Ha igen, miben? Lehet csak egy rossz napja, fáradt, nem tud úgy koncentrálni. Mert volt egy olyan szitu, h vmit mondtak, de nem hallottam, mert nagy hangzar volt, és visszakérdeztem. Ezek szerint akkor már koncentrációs nehézségem van. Kicsit azért fura. A kolleganőm meg azzal jött, h ramaty állapotban vagyok, mint egy felmosórongy. Azért sztem ez erős túlzás. Főleh, h középiskolában minden nap 5mg rivotrillal indítottam a napot, majd óránként kapdostam be a szemeket estére úgy néztem ki, mint egy hulla, mégsem mondott senki semmit, az osztályfőnök sem hívatott. Szóval most kicsit érthetetlenül állok a dolog felett.



2019. febr. 3. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudtad, hogy éveken át szedett antipszichotikum tönkreteszi a mentális képességeket és elsivárosítja a személyiséget ? Persze, hogy észreveszi a környezet, ha valaki bamba s olyan, mint élőhalott.
2019. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol olvastál antipszichotikumot? Ez szorongásoldó. És igen, nagyon addiktív. Az alapbetegség visel meg ennyire
2019. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!