Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek valaki egyik...

Szerintetek valaki egyik napról a másikra szokni a drogról önerőből?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon közeli barátom kb. 8 éve drog függő. A párja elhagyta ez miatt, és ő úgy döntött hogy lerakja a drogot mert többet ér neki a párja. Karácsony óta nem csinálta. De szerintetek képes lesz étele végéig tiszta maradni? Ha valaki letudott szokni a drogról az írjon privátba, hogy hogyan csinálta/mit tett érte hogy ne nyúljon többé a droghoz.

2019. febr. 5. 21:38
 1/8 anonim válasza:
82%

Szerintem aki drogozott igazából soha nem szokik le teljesen.


Én 5 évig stabilan drogoztam, és amikor úgy döntöttem hogy abba hagyom azóta gyógyszereket kell szednem (rivotrill stb).

2019. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Attól függ milyen drogról van szó. Azért egy heroinosnak nehezebb dolga van mint egy hétvégi herbásnak vagy alkoholistának. De minden lehetséges, csak kellő akaraterő kell hozzá.
2019. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek a drogokhoz csak annyit mondott hogy speedezik..
2019. febr. 5. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Most te akarsz leszokni vagy a barátod? :)
2019. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A barátom.
2019. febr. 8. 06:34
 6/8 anonim válasza:

Le lehet szokni. Fű, speed, kokain, eki, stb. kb 10 évig.

Plusz cigi, alkohol.. Depi, berosszulások, próbálkozások, visszaeséesek. Mélypont.

Aztán kitartottam két hétig, majd lett belőle egy hónap.. Nem volt könnyű. Fejben dől el minden.

Csak marha nehéz. Aztán fél év, majd egy év.. Aztán már nem nagyon számoltam. A mélypontok kemények, de segítenek, viszont a változást csak te tudod megtenni. Ki kell tartani, a barátokat el kell felejteni, nem szabad olyan helyekre menni ahol ez normál dolog.

A lelki megbékélés, meditáció, hit (van akinél vallás), gyógyszerek, új- nem káros szokások felvétele, sport, táplálkozás, kiegészítők segítenek. De igazából mind csak fűszál egy viharban amibe akarunk kapaszkodni, hogy ne forduljunk vissza. Ha már több éve nem tolod egyszerűnek tűnik a válasz: Akaraterő, és Hit.

2020. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6#


Nagyon jól leírta mi kell, hogyan ha probléma van. Gratula hogy sikerült!


Kérdező: Ha speedről akar(sz) leszokni akkor okés, de ha alkohol vagy nyugtatók akkor nem szabad egyből, mivel ezeknél veszélyes a fizikai elvonás. Csak figyelmeztetés ha valaki látja

2020. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ milyen drogról van szó.....látom régebbi ez a kérdés,de ha még aktuális,jelezz,megpróbálok segíteni
2023. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!