Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ista függőség tette tönkre az...

Ista függőség tette tönkre az életemet! Más is volt így?

Figyelt kérdés

Már kezdek kijönni belőle, le is töröltem Karácsony napján.


Volt egy csinos, kedves barátnőm, jól éltünk, egy saját kis 35m2 lakásban. Aztán az évek alatt teljesen rákkattantam az Instára, úgy 2013 körül kezdtem el használni. Oda jutottam hogy elégedetlen voltam a saját életemmel, arra vágytam hogy minden héten egzotikus nyaralásra menjek modell külsejű lányokkal! Annyira beleéltem magam abba a világba hogy teljesen elhittem hogy nekem is járna olyan élet amit ott látok! Teljesen bekattantam. Munka miatt mennem kellett az USA-ba és elhívtam magammal a barátnőm háta mögött egy cseh instamodell csajt. Akkor ábrándultam ki teljesen. Ugyanaz volt a csaj mint a barátnőm, sőt rosszabb. Képeken nagyon szép, de ha kinyitja a száját, akkor beszéd közben már csúnyán álltak a nagy fogai, alpári volt és együgyü (angolul se tudott!) és alacsony is volt (képeken 170+, valóságban 155 körül) Nyűgösködött és ugyanolyan problémái voltak mint másoknak, szerintem még depis is volt, csak a képek hozták lázba meg amikor sminkelte magát huzzájuk. Amúgy le se ... semmit. Bocsánat a vulgáris kifejezésért, de akkor ábrándultam ki végleg amikor végig kellett hallgatnom a 15 négyzetméteres hotelszobában, amíg végez a nagyon durva hanghatású cifra dolgával. Ez a tökéletes nő! Arról nem beszélve hogy végig valami zöld alga italt ivott amitől telepukizta a bérelt autót minden szégyenérzet nélkül. Semmi bocsánatot nem mondott vagy szégyellte volna magát, úgy volt vele hogy olyan jó nő, annyian lájkolják (25 ezer követője van) hogy ezt is megteheti szabadon! Voltunk jetskizni is de az sem olyan volt mint mások videóin. A bénázást, rossz időt, a fáradalmas utazásokat senki nem mutatja be!

Nagyot csalódtam. Egyébként nem volt szex, csak kihasznált a csaj hogy csináljon kinnt magáról néhány képet (5 napot voltunk)! És ezért csináltam ezt a barátnőmmel (bár akkor éppen 1 hónapra szakítottunk, én mégis megcsalásnak éreztem)


Ezek az instamodell csajok ugyanolyanok mint bárki más. Smink, szájfeltöltés, póthaj. Ennyi. Smink, póthaj és ps nélkül az említett csaj egy egyszerű félvér roma nő, 10 éve rá se néztem volna így! Csak annyit fejlődött a technológia hogy álomnőt tud bárki csinálni magából! Bp utcán 100 különb nőt látok naponta mint ez akire rá voltam izgulva. És utána is olyan képei voltak hogy ... amiket ott csinált, utána ps és nem is ugyanazt az embert láttam a képeken vissza!


Mást is megrészegített ez az álomvilág? Ki lehet jönni belőle teljesen? Még most néha rajtamvan hogy visszanéznék néha ....


2019. febr. 6. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem tudna a net ennyire elvinni más irányba engem személy szerint. Szerintem ahhoz, hogy le tudd ezt a korszakot zárni örökre, kelleme beszélgetni szakemberrel (pszichoterapeutával) is, lehet van valami üresség az életedben, amit ezzel pótoltál és az is elképzelhető, hogy ha ez nincs, másfajta pótlék lesz majd az ürességre. Szerintem ennek utána kellene nézni.
2019. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is segítség kéne neked. Valami biztosan van a háttérben. Én sem vagyok elégedett teljesen az életemmel, de mégsem tudott soha semmi ilyen (és más sem) elszédíteni. Szerintem aki ennyire rákattan, annak van valami problémája, amit már saját maga, egyedül nem tud megoldani.

Bennem soha fel sem merült, hogy ezek a képek a valóságot mutatják.

Nem is értem. Instát már nem is csináltam, de ismerem, láttam már sok fotót. De már fb-on tök egyértelmű volt, hogy mennyire hamis ez az egész. Elég ha ránézel egy ismerősödre a valóságban és ránézel a profilképére. Ég és föld :D ezek után vadidegen emberek hogyan tudnának meghatni pár fotóval?

2019. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ügyes próbálkozás, hogy jobb belátásra bírd az instába buzult tiniket, de ezt hirdesd máshol is, mert a gyakorikérdések nem elég.
2019. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!