Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már olyan ember, akinek...

Volt már olyan ember, akinek TARTÓSAN segített bármilyen antidepresszáns mellékhatások nélkül és le is tudott állni róla később?

Figyelt kérdés

Olyan esetekre gondolok, amikor valaki azért akar öngyilkos lenni, mert oka van rá és TÉNYLEGESEN reménytelen az élete egzisztenciálisan és párkapcsolatilag is. És nem azért akar "öngyi lenni", mert divatos, hanem minden esetben jól megfogalmazhazó, jól körülírható okból.


Tehát konkrét oka van, nem a "nem tudom miért depizek, pedig mindenem megvan" illetve "nem tudom miért szorongok, pedig semmi okom rá" esetek.



2019. febr. 6. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen ember, pl. itten vagyok én is. Ha kíváncsi vagy még valamire, kérdezz bátran. Bár öngyilkos soha sem akartam lenni.
2019. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is segített. Sokat :)
2019. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem, én sem akartam öngyilkos lenni, de gyógyszerfüggő voltam, meg egyébb szerfogyasztó tinikoromban.
2019. febr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!