Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Vadaskert alapítványról...

Perfect02 kérdése:

A Vadaskert alapítványról szeretnék megtudni dolgokat. Pl aki cigizik hogyan teheti ott meg?

Figyelt kérdés

Nagyon valószínű, hogy jövőhéttől be kell feküdnöm és nagyon félek.. Légyszi segítsetek, hogy milyen az ottani élet. Milyen, hogy nem tarthatod a kapcsolatot a barátaiddal? (úgy hallom elveszik majd a telefonom) Milyen, hogy átkutatják a cuccaid? Mennyire aranyosak az ott dolgozók? De a legjobban ami izgat, hogy dohányozni ott hogyan lehet? Igazából bármi érdekel, kérlek aki ismeri a helyet, ossza meg a tapasztalatait,nagyon félek tőle.

Előre is köszönöm!

16/L



2019. febr. 11. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én nem voltam ott,hanem egy másik pszichiátrián,ott mondta az egyik lány,aki egyébként a Vadaskerthez tartozik,hogy ott sokkal normálisabb minden,az ápolok kedvesebbek. Szóval biztosan jó hely lehet.
2019. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
16 évesen dohányzol? Azt biztos nem fogják engedni. Nekem valami jogszabály is rémlik ami ezt tiltaná...
2019. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jogszabály?! Szerintem rosszul rémlik:/

2019. febr. 12. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
18 èv alatt nem is vásárolhatsz dohányt!
2019. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18év alatt sem dohányt, sem alkoholt nem vásárolhatunk, de az nem azt jelenti, hogy törvénybe ütközik a fogyasztásuk..De bocsánat, nem ez volt a kérdés.
2019. febr. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!