Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ennyire szar az életem?

Miért ennyire szar az életem?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy 0-ának érzem magamat,

semmi célom az életben, régebben voltak, de mind elérhetetlen volt persze. Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal már. Minden nap valami újabb csalódás(iskola,család...), teljesen kész vagyok.



2019. febr. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert jelenleg megelégszel ezzel is. Ha már tényleg nagyon szar lesz, akkor változtatsz is rajta.

Viszont az már egy jó jel, ha legalább keresgélsz, még ha csak mindet kérdeztél is :)

2019. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. 18/f
2019. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát tök sablon meg közhelyes válasz, de el kell érni egy igazán durva mélypontot hogy neki tudj állni valamit kezdeni magaddal.

kezdésnek ajánlom a sportolást, ez is tök sablon válasz, de működik. stresszt csökkenti, jó érzés. persze ne azt képzeld el hogy elmész edzeni/futni kétszer és boldog leszel

2019. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!