Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek késztetést arra,...

Miért érzek késztetést arra, hogy megtegyem?

Figyelt kérdés
Csak mostanában kezdek érezni egy ilyen belső erőt,késztetést,hogy véget vessek az életemnek. Még magamnak is bevallom,hogy őrültség. De mintha kaptam volna egy löketet,nem tudom hogy mitől. Már nem félek a haláltól. Eddig a halálfélelem miatt nem tettem meg,de mintha ez megszűnt volna,már jó érzéssel tölt el,ha rá gondolok.
2019. febr. 14. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Kérlek tarts ki még egy kicsit. Addíg nem adhatjuk fel amíg végleg össze nem omlik körülöttünk minden. Pl én úgy vagyok vele most van hol aludnom, és éhen sem halok - szóval egyenlőre még kitartok. Ha már semmin nem lesz, és kint csövezek a hidegbe akkor majd megteszem hogy ne keljen szenvednem. De amíg nem kerülök ebbe a helyzetbe, addig ugyan lehet alig van jó ebben az életben, mégis ki tudja mit hoz a sors. Én sem féltem, és majdnem tényleg meghaltam.., azóta viszont félek. Attól félek leginkább hogy lemaradok valamiről, mert nem tudtam erős maradni az életem egy szakaszában. Nem érdemes feladni. És nem jó túl sokat gondolkodni ezen, mert attól is csak rosszabb lesz. Valahogy ki kell bírni! Legyél most erős...

További szép napot neked.

2019. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OCD keverve depresszióval?
2019. febr. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!