Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy kigyógyuljak...

Mit tegyek hogy kigyógyuljak a depresszióból?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem magam vagdosni is és egyre rosszabbul érzem magam. Most már öngyilkossági és egyéb gondolataim vannak amivel kárt tehetek magamban. Pszichológushoz is járok de semmit sem segít...

2019. febr. 14. 22:08
 1/5 anonim válasza:
69%
Szia! Először is azt áruld el hogy miért járnak ilyen gondolatok a fejedbe. Illetve ne tegyél kárt magadba annyit nem ér az egész. Minden emberi élet értékes. Ha esetleg leírod mi a gondod ,segítek!
2019. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mickbro ***** válasza:
50%
Fuss!
2019. febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A probléma gyökereit érdemes megkeresni, hogy egyaltalan miért érzed igy.
2019. febr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Drogozol??? Mert nekem is adtol jöttek ilyen szar érzések lelkileg ugy voltam hogy mindenki utál egy senki vagyok stb.... asztán már nem minden nap csinálom meg le tettem a mérget (herbál!!) át tértem a fü meg néha-néha ilyen szintetikus cucchoz de aszt ritkán.... De ha ilyen 12-13 éves kis lány vagy vagy egy lányos fiu aki a semmiért csinálja most halj meg valahol csöndbe....
2019. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsónak üzenem hogy ezzel a helyesírással inkább te ásd el magad...
2019. márc. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!