Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyorsan elfelejtek dolgokat?

Szaurusz2012 kérdése:

Gyorsan elfelejtek dolgokat?

Figyelt kérdés
16/f nagyon gyorsan elfelejtek dolgokat pl:anyum mondja, hogy etessem meg a kutyákat és vissza felé hozzak valamit a fagyasztonkból akkor 80% ban elfelejtem azt hogy a fagyasztoból is kellett volna hoznom valamit ( a 80%nem tulzás) nem tudom hogy az összefugésbe van esetleg azzal hogy tini vagyok és sokat gondolkodok minden hulyeségen és esetleg ez befolyásolja azt, hogy gyorsan felejtek... vagy én lennék ennyire fogyelmetlen? Választ keresek erre a szokásomra(vagy nemtudom minek hívjam) néha anyira durva hogy kimegyek pl tesztáért és mire oda érek elfelejtem hogy milyen tesztát mondott apum ezért mindig mindenbol viszek röktönzés képpen... (termeszetesen nem viszek pörkölthöz cérna tésztát)ha véletlenul ez valami betegseg vagy csak figyelmetlen vagyok akkor szivesen fogadom azokat a tanácsokat is amellyekkel javitani tudom a helyzetemet.

2019. febr. 15. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én a harmincas éveim közepére eljutottam oda, hogy mindent elfelejtek. Ezzel szerencsére csak magamnak ártok. De szerintem nálad más a pálya. Fiatalság, bolondság. Én sajnos tettem érte eleget, hogy ez lett a nóta vége.
2019. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a helyzet, hogy pl. elhatározom hogy melyik filmet fogom megnézni, kimegyek vacsit csinálni és mire visszajövök elfelejtem, hogy melyiket akartam megnézni :D

Vagy eszembe jut egy zene dallama, 2 perc múlva megpróbálom felidézni, és nem megy...:D

Persze rengeteg olyan dologra emlékszem ami több éve történt, inkább ezeket a mindennapi dolgokat felejtem el...

Pl. anyám mondja reggel, hogy mikor hazaérek porszívózzak fel, de eszembe se jut mikor hazaérek... ezért írok mostanában cetlit, bár valamikor még azt is elfelejtem, hogy cetlit akartam írni, hogy ne felejtsem el, amit akartam csinálni :D:D

Mostanában rengeteget Honfoglalózom, ott egyáltalán nincs ez. Elég 2x-3x látnom egy kérdést, utána megjegyzem a választ szinte pontosan, és emlékszem is rá, akár hónapokkal később is... Fura!:D

Arra emlékszem, hogy 10 éve elestem bicajjal a parkban, de arra nem, hogy előző szombaton mit ettem ebédre... szóval ha valaki tud vmi megoldást erre, az jó lenne, mert sajnos egyre idegesítőbb számomra, hogy sok mindent elfelejtek.

2019. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elképzelni a szemed elé, hogy mit kérnek tőled.
2019. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!