Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos pánikrohamra...

Szorongásos pánikrohamra meddig szedjem a frontint hogy teljesen kigyógyuljak belőle?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy rászokok, 0,25 mg frontint szedek.

2019. febr. 15. 11:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget a lelki okokkal. 95%-nak nincs se semmiféle "oka", se semmiféle előjele. Ez is szervi betegség, mint minden.

A frontinnal nem mész tartósan semmire, meg még jól rá is szoksz. Antidepresszánst kell szedned. Hidd el én jobban tudom, mint a sok huhogó a lelki izéikkel, mert velük ellentétben én érintve is vagyok és szedem is.

2019. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Miss Endzsi ***** válasza:
49%
Én is érintett szorongó vagyok. De hiszek benne, hogy terápiával megszüntethető. Ugyanis tudom mi okozza, nem, nem szervi baj. Gyógyszerfüggőnek lenni számomra gyengeség.
2019. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
Kár volt elkezdeni szedni, nagyon gyorsan rá lehet szokni és egyébként sem old meg semmit! Ráadásul jól írják többen is, k...a erős drog! Én egy időben egyszerre voltam Frontin-és alkoholfüggő! Az alkoholt le tudtam tenni több próbálkozás után, ennek 3.5 éve! A Frontinról is többször próbáltam lejönni, de nem sikerült, mindig visszaszoktam és nálam pl. durvább elvonási tüneteket okozott a hiánya, mint az alkohol hiánya! Csak ennyire káros! Próbálj nem rászokni, amíg nem késő!
2019. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Keress rá neten, a fajtáira stb, leírnak mindent, így bonyolult lenne leírni.
2019. febr. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

22-es

A gyengeség meg számomra az, amikor valaki homokba dugja fejét és hitbéli alapon tagadja a tényeket.

2019. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Kivánom hogy a rosszindulatú emberek tapasztalják meg milyen is az a pánikroham.
2019. febr. 16. 11:14
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

#23-as vagyok


Nekem jópár éve nem volt pánikrohamom, de átéltem már néhányat és tudom milyen illetve én is szorongó típus vagyok, szóval sejtem mit élhetsz át! A Frontin viszont nem fogja megszüntetni ezeknek az okait, az csak ideiglenes megoldásnak jó! Aki itt írja, hogy a kiváltó okokat kell megszüntetni, annak igaza van, de hogy ez nálad mi lehet, azt mi nem tudhatjuk! Én együttérzek veled, de hidd el, a Frontin nem megoldás! Mondom ezt én, aki Frontin-fūggő vagyok, bár mindenképp le szeretnék róla jönni, de iszonyú nehéz! Nálam erősebb függőséget okoz, mint amit az alkohol okozott akkor, amikor még ittam. Ezért is írtam, hogy próbálj meg nem rászokni! Nem rosszból ìrom, csak segíteni szeretnék, hogy ne ess bele abba a hibába, amibe én! Nekem több mentális betegségem is van (orvos diagnosztizálta, nem én), szóval elhiszem, hogy nehéz, de a Frontin nem old meg semmit!

2019. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27-es

Magadnál sem találtad meg, de másokat meg ezzel biztatsz? Akkor további jó szorongást. Én évek óta szedem az AD-t és 100%-osan jól vagyok.

2019. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28


Miért baj az, hogy másoknak próbálok segíteni, hogy ne kövessék el azt a hibát, amit én és ne szokjanak rá erre a sz.rra? Örūlök neki, hogy te jól vagy és hidd el, én is dolgozom rajta, hogy ne kelljen nyugtatón élnem! Számtalanszor sikerült már letennem, de mindig visszaszoktam! Az én hibám és igyekszem ezen változtatni, de ez egy hosszú folyamat! Az alkoholt letettem (azt is csak sokadszorra, évek kellettek hozzá, de sikerült) és ha azt sikerült, talán a Frontinról is le fogok tudni jönni, de ez nehezebb, bár tudom, hogy ez nem mentség! Ezért írtam a kérdezőnek, hogy ne szokjon rá, mert nem megoldás! Már ezerszer megbántam, hogy anno elkezdtem szedni ezt a hulladékot, de mostmár késő ezen rágódni! Nem akarok kioktatni senkit, nem vagyok orvos sem, de benne vagyok és tudom milyen sz.r, viszont igyekszem tenni ellene! Sajnálom, ha ez másképp jött le hozzászólásaimból!

2019. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!