Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi időbe telik a frontin...

Mennyi időbe telik a frontin elhagyása?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem fájt a fejem 2 napig, illetve szorongtam 2 hónapig.
2019. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit szedsz. Lassan csökkentve lehet csak abbahagyni. 3 naponta 0.125-el csökkentsd.
2019. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy jó ideje már csak 0.5-öt vettem be napi.Utána hirtelen megvontam 2 napig ma rosszul voltam igy bevettem 0.25-öt, és már jól vagyok. Amúgy 2 mg lenne a dózis.
2019. febr. 19. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvass utána....Pszichiáterek nem is ajánlják az erőltetett leszokást. Fél forintin pedig a napi stresszel belefér. Én a Rivotrillal vagyok így. 0,5 ös felét veszem be. Tkp nem hiányzik egész nap, de ha eszembe villan, hogy nem vettem be, aznap éjjel nem tudok aludni. Elmondtam a pszichiáteremnek, azt mondta, szedjem bátran..
2019. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen erősségűt szedsz?
2019. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hatása mikor abbahagytam. De előtte annál rosszabb élményeim vannak róla.
2019. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, nem mai a kérdés, de sikerült letenned?

Én márciusban kaptam, minden este szedtem egészen múlt péntekig.. Volt egy pánikrohamom, amit gyorsan követett még 3, s nem tudtam elaludni. Azért írta fel a háziorvos.


Alig telt egy pár nap, már nem mertem nélküle elaludni.. Ugyanakkor teljesen összekuszálta a ciklusom, s mivel babát tervezünk, abbahagytam.


Még csak 5 napja nem szedem, de egyelőre nem érzem meg. Citromfű teát iszom, magnéziumot szedek és B vitamint.

Minden este sétálok egy nagyot. Olvasok. Lefoglalom valahogy az agyam.


Remélem, a kérdés kiírása óta neked is sikerült:)

2019. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!