Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent Pszichiatrian a...

Mit jelent Pszichiatrian a kimeno?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom tobb mint 1 honapja Rehabon van, telefonaltunk, azt mondtak kimenon van delutan 4-ig. Akkor mar ezekszerint ki is engedhetnek sajat felelosegre?
2019. febr. 22. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Négyre vissza kell menni.

Gondolom, ez is le van papírozva, mintha saját felelősségre távozna, azzal a különbséggel, hogy vissza kell menni a megbeszélt időre.

Aki távozik saját felelősségre, annak megszűnik a gyógykezelése. Aki csak kimenőre megy annak folytatódik.

2019. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek ment a zőld kéz. Annyit had tegyek hozzá, hogy kimenője csak annak van (és saját felelősségre is így távozhat), aki nem ön és/vagy közveszélyes.


!!Max úgy, ha a család vállalja a felelősséget. Máskülönben baj esetén a dokit veszik elő.


Én egyedül éltem, amikor öngyilkossági kísérlet előtt bevittek a pszichiátriára és nem távozhattam saját felelősségre; választhattam, vagy 3 hétig bent tartanak (ennyi udő, amíg a gyógyszerek hatni kezdenek, amiket felírtak) vagy apámhoz költözök. Apám jött értem és onnantól az ő felelőssége voltam; ha meghaltam volna, őt veszik elő.

2019. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat igy mar ertem.

Meg egy kerdesem lenne, mivel most morcos a felesegere, mert szegeny nem tudta par napig felhivni, pedig a felesege van neki felirva mint legkozelebbi hozzatartozo. Akkor a feleseget ertesitik akkor is, ha kiengedik majd? Ugyanis az anyja van meg neki de neki is gondviseloje van, meg magat sem tudja ellatni nem hogy meg ra odafigyelni. A testverei meg aztan nem foglalkoznak vele, igy hat a felesege van csak.

2019. febr. 23. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!