Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül, segítség nélkül...

Egyedül, segítség nélkül túljuthatok ezen?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem volt semmilyen kapcsolatom se. Se baráti, se barátnő, mindig mindenhonnan kilógtam (suli, munkahelyek). 22 évesen össze barátkoztam egy lánnyal meg annak a családjával, barátaival. Nagyon szerettem Őket, sokat lógtam velük, a családomként szerettem Őket. Törődtek velem, elhitették velem, hogy egy értékes ember vagyok. Egyik napról a másikra ignoráltak és elég durván (megfenyegettek). A pletykák alapján olyanokat halottam, hogy csak azért voltak velem, mert tudták, hogy nincsen senkim se.


Amíg magányos farkas vtam és nem tapasztaltam meg, hogy milyen egy barátság addig akkora bajok nem vtak. Magányosnak magányos vtam, de ennyi. De most meg mint vmi drogos, 2 éve nem tudok ezen tovább lépni. Próbáltam új kapcsolatokat kialakítani, de nem sikerült. Ha meglátom Őket vhol, megszakad a szívem (2 napja is láttam Őket) :(


Állandóan hiányoznak. Hogyan léphetnék tovább? Hogyan bízhatnék meg bárkiben? Mindenkitől rettegek meg senki sem olyan mint Ők. :(


Mit tegyek? :'(


24/F


2019. febr. 22. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanez történt velem; 2016 novemberében kezdődtek a gondok, decemberben nár meg akartam ölni magam. 2017 májusára jutottam el olyan pontra, hogy nem volt meg a hiányérzet, nem utáltam magam, nem gondoltam rá folyton. De nagyon xar volt addig. Főleg január, februárban. Emlékszem, egy napom abból állt, hogy vagy be voltam pörögve vagy hirtelen, minden átmemet nélkül 0 energiával agonizáltam. Rengeteget sírtam. Dühöngtem. Volt, hogy az ágyból nem bírtam kikelni. 24 órából 24 róla szólt...


Nekem az idő segített és a távolság. Amíg láttam, egyszerűen a pokol volt, hogy napok alatt jobban lettem egy picivel, aztán elmentünk egymás mellett a folyosón és összeomlottam. Amikor elment tőlünk, akkor tudtam rendbe jönni teljesen, mert nem voltak találkozások, amikor szembesültem vele, hogy utál, stb.


Nem volt más taktikám. Egyszerűen 2017 áprilisában nyitni kezdtem a külvilág felé, aztán mások lettek a fontosak meg írni kezdtem a novelláimat és ő semmissé vált.

2019. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ezüstkutya ***** válasza:
A megoldás egy aranyos hűséges kutya akivel elindulhatsz egy új úton és közbe jön az élet. Vidd sokat sétálni ápold, gondold vidd el parkba majd ott új és jo embereket ismersz meg.
2019. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Lenne kedved privát üzenetben beszélgetni?
2019. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!