Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ettől most bolond, vagy ez...

Nessy25 kérdése:

Ettől most bolond, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy rajta kaptam a páromat (fiú, 28 éves) hogy magába beszél a wc-n. Pontosabban mutogat, és úgy csinál mintha beszélne valakihez, plussz gesztikulál, meg tátog hozzá. Úgy vettem észre h elment wc-re az ajtót nyitva hagyta én meg gondoltam viccből meglesem közbe. ( tudom ez sem normális, de csak meg akartam viccelni, hogy előugrok, hogy húú) Szóval a wc-n ült nem adott ki hangot, de mintha beszélne valakivel. Nem bírtam ki, hangosan röhögni kezdtem, mert tényleg viccesen nézett ki a dolog, erre ő nagyon zavarba jött, röhögött, de éreztem, hogy nem örül, hogy rajta kaptam. Azzal mentegetőzött, hogy mikor wc-n van, szokott filmekből jeleneteket elképzelni, és úgymond eljátszani, mert addig sem unatkozik a wc-n, és ne gondolta, hogy bárki is meglátja.

Akkor ez most normális? Nem beszél senkihez, nem hall hangokat , de azért ez mégis furcsa.. vagy ti is csináltok hasonlókat mikor nem lát senki?



2019. febr. 24. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szoktál hülye dolgokat csinálni, ha magad vagy?
2019. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet épp a lánykérést gyakorolta :D
2019. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy szoktam-e, nekem nem igazán tűnik fel.. lehet ha meglátnám magam én is megijednék.. meg gondolom ha tisztában van vele, hogy nincs ott senki, meg tudja, hogy egyedül van, nem hall hangokat, akkor csak nincs akkora baj.
2019. febr. 24. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én néha még akkor is eljátszom a bolondot ha ismerősök közt vagyok és halálian unalmas dolgokról beszélnek. Vagy ha a sorkatonaságnál mindenki depressziós volt, akkor úgy gondoltam hogy ki játszhatná el a másokat felvidító főbolondot mint diplomásként én.
2019. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de te azért játszod el, hogy szórakoztasd őket... nem pedig úgy, hogy egyedül vagy, és azt hiszed senki nem lát.
2019. febr. 24. 22:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálok hasonlókat ha senki sem lát...néha... De nem tudom normális vagyok-e :D
2019. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak elszórakoztatta magát, ne aggódj, mások is csinálnak ilyeneket, én pl sokszor elbeszélgetek magammal. :-)))
2019. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyet :) Egyszer elmondtam egy pszichológusnak, és kb azt mondta, mint itt az egyik válaszoló, hogy valójában mindenki "fura", amikor tudja, hogy mások nem látják. Vagy legalábbis amikor azt hiszi :) Szóval nem, nem bolond, ez tök átlagos dolog. Lehet, hogy te pont nem, de többen csinálják, mint hinnéd ;)
2019. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2019. febr. 26. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Játszik. Nem bolond! Örülj, hogy van benne spiritusz!
2019. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!