Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek sikerült legyőzni a...

Akinek sikerült legyőzni a szorongást/depressziót milyen módszert alkalmazott illettve mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
Gyógyszer vagy nélkül javasolt leküzdeni?

2019. febr. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a lánc-módszert alkalmaztam, gyógyszer nélkül. Minimum fél év volt, de hatásos. Sikerült vele kilábalnom a mélypontból és tartósan jobban lenni.
2019. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: kifejtenéd kérlek, hogy ez mit takar?
2019. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, engem is érdekel hogy az első mit ert lanc módszer alatt. Kifejtened legyszi?
2019. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Környezetváltozás,menj nyaralni,ha nincs pénzed menj ki külföldre dolgozni.

A leghasznosabb amit tehetsz magádért.

2019. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De pont ez ami nagyon meg rémiszt, hogy külföldre utazzak. De itthon meg egyszerűen megőrülök már 10 hónapja szorongok, teljesen megvbénit ez az érzés. Egyre többet gondolok ögyilkosságra
2019. febr. 27. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jót tenne,nekem pl.nagyon jó volt,új emberek,új munka,és annyi minden történt,hogy elfelejtettem depizni.
2019. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy én is öngyilkos akartam lenni,Orbániában.

Most meg már csak azt bánom,hogy nem indultam el előbb.

2019. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nn amikor szorongásom és pánikrohamaim voltak volt, az utcára alig bírtam lemenni, nemhogy repülőre szállni és idegen helyen új életet kezdeni. Először ki kellen jönnöd belőle terápiával, utána költözni.

Nekem egy vizualizációs terápia segített, kb 15 alkalom kellett hozzá a terapeutámmal (kb 2-3 hónap) és tökéletesen meggyógyultam gyógyszer nélkül. De vanna pszichológusok,pszichiáterek, kineziológusok, és még ezer féle terépia, kinek mi szimpatikus. A lényeg, hogy ez egy betegség, ami gyógyítható, teljesen meg lehet szabadulni tőle!! A gyógyszerről annyit, hogy akkor javasolt, ha már mindennapiak a rosszullétek és a napi teendőidet sem tudod ellátni. Akkor is csak átmeneti ideig kell szedni és terápiával kiegészíteni. Amint a terápiával meggyógyulsz, úgy szép lassan lehet elhagyni a gyógyszert. De mindezt szakember irányításával. Tehát a gyógyszer csak tünetileg kezel addig, amíg megtaláljátok a probléma gyökerét és feloldjátok a problémát.

2019. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én attól leszek rosszul, ha új emberek közé kell be illeszkednem. Hát nehéz leküzdeni, de nem lehetetlen. Ha dühös vagy, add ki magadból, ne akarj más lenni, mint aki vagy és pláne megfelelni ne akarj senkinek, csakis magadnak stb... És akkor nem fogsz szorongani.
2019. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!