Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A világ jobb hely lenne nélkülem?

A világ jobb hely lenne nélkülem?

Figyelt kérdés
Nem igazán látom értelmét az életemnek,csak célok,és álmok nélkül bolyongok,létezem. Régen voltak céljaim,de lemondtam róluk,mert úgy se érném el őket. Semmit sem érek senkinek se,és teljesen elvesztem. Soha nem kaptam semmi jót ebben az életben. Senkitől se. Nem kaptam boldogságot,csak szenvedést. Nyilván másoknak sokkal több jutott. Én így nem látom értelmét az életemnek, és szerintem sokkal jobban el lenne nélkülem a világ. Senkinek se voltam fontos, senki se fogadott el,senkitől se kaptam semmi kedves szót,vagy bármit amitől boldogabb lettem volna. Ez nem önsajnáltatás,hanem tényleg így érzem. Az öngyilkosság ilyen esetben elfogadható,megoldás?
2019. febr. 28. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság SOHA sem megoldás.

Menekülés a probléma elől.

Keress fel valakit, aki szakember és segít.

2019. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2019. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Nem lenne jobb hely a világ nélküled, de rosszabb sem. Nem számit, hogy élő vagy-e, vagy halott. És ez mindenkire igaz.
2019. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KB én is igy vagyok, soha nem volt még senkim, nem is lesz, egy senki vagyok hiába vagyok fiatal, egyszerűen nem tetszik a korombeliek (14-18) viselkedése, a sok magamutogató ribi stb, nem az én világom, nem találok senkit akit érdekelnék, személyesen nem is menne, egy nulla vagyok.. ha bár nem lesz jobb a világ ha végzek magammal, de legalább a magányos szenvedésnek vége lesz. Nekem ez a véleményem, de ezzel nem azt mondtam hogy bántsd magad. De én ettőlfüggetlenül ezt nem csinálom tovább, nem birom a magányt.
2019. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!