Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitévő legyek ha úgy érzem...

Mitévő legyek ha úgy érzem semmit nem értem el az életemben?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy kezdek besokkalni. Minden reggel úgy kelek fel, hogy az első gondoltatom az, hogy mi lenne ha nem lennek? És ez napközben csak egyre erősödik. Estére sokszor már ott tartok, hogy elindulok véget vetni a dolgoknak. De nem teszem meg. Volt már több alkalom 1-2 mikor próbálkoztam gyógyszerrel, de valahogy sose jött össze és korházba találtam magamat. Járok pszichologushoz terápiára. Nem meghatározott személyiségzavarral küzdök.
2019. febr. 28. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit szeretnél elérni?

Például én nem vágyom nagyobb házra a panel helyett, sem kocsira, sem mégegy diplomára. De vágyom például egy olyan szabad életre a trópusi paradicsomok egyik szigetén, ahol halfogásból élek és gyümölcsöt termelek magamnak. Sőt, még ajándékba a magyar állampolgárságom is visszaadom. Vagyis nem pont plusz valamiket kell szerezni a boldogsághoz hanem épp ellenkezőleg, meg kell szabadulni attól ami nyomorba dönti az ember lelkét. Csupán azért írtam le mert lehet hogy ismerős helyzet neked is.

2019. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld elengedni belül ezt a sok önpusztító gondolatot.
2019. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén mentális betegségekkel küzdök, viszont nem öngyilkos-jelleggel.
2019. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!