Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (több infó lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és konkrétan már elfáradtam. Nincs életem. Egész nap itthon vagyok, nem megyek sehova mert egyszerűen nincs kivel, és nincs hova. Nincsenek barátaim és barátkozni sem tudok. Esti gimibe járok heti 2x. Ez tart életben, legalább néha kimozdulok. Nem élvezem az életet, többször akartam/akarok öngyilkos lenni. Nem foglal már le semmi. Jön a nyár, mindenki bulizik én meg valszeg itthon leszek végig és szétunom magam. Mondják ilyenkor, hogy "de hát tudnál ez ellen tenni, menj barátkozni, ismerkedj" stb.. nem ilyen könnyű ez. Sehova nem tudok menni mert egyedül vagyok, nincs senkim, és úgysem érezném jól magam. Max kinéznének, hogy "dik hát ez mit keres itt" Azt várom már, hogy meglegyen az érettségi és húzzak el dolgozni, és elkezdeni élni.(igen, nekem ez kell, erre vágyom, ez tenne boldoggá. Ettől lennék szabad) de 19 évesen fogok érettségizni és nem tudom ki bírom e addig.

Segítsetek mi tévő legyek:(



2019. márc. 1. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, vagy lány?

Merre laksz?


Én is annyit mozdulok ki, hogy elmegyek dolgozni. Aztán itthon vagyok. A hivatalos ügyeket, bevásárlást persze magam intézem, de úgymond magánéletben én sem mozdulok ki szórakozni, haverkodni. Néha nehéz, beüt a depi is, de elmúlik.

2019. márc. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan az a kérdésem mint elsőnek. Én is elég szar állapotba vagyok, sőt... Bulizni akkor se mennék ha fizetnének érte, végülis a legtöbb lány a nélkül is egy ocsmány alulöltözött csitri hogy elmenne bulizni, akkor ott mi lenne.. Fuj. Nekem sincs kivel hova menni (18F) soha nem is voltak barátok család, sajnos barátnőm sincs :( igy pedig én is tudom hogy ez nem élet, én kb alszok 3 ig hogy teljen a nap de ez már igy nem élet, tuom mennyire szar, ráadásba kb esélyem sincs találni egy nekem való kis visszahúzódó lányt, igy meg boldog se lehetek.. Szerintem neked egy barát kell akivel elmehetsz mondjuk kajálni, ha ennyit teszel érte akkor neked máris jobb lesz picivel mint nekem. Utána találsz egy barátnőt ha szerencséd van aki szeret és hűséges nem olyan okádék csitri mint a legtöbb aki 14 évesen 20nak néz ki (fuj) és lehet egy boldog életed. Ellenbe velem :)
2019. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!