Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ez nem ciki?

Ugye ez nem ciki?

Figyelt kérdés
Pénteken mennem kell vérvételre (kikerülni nem tudom mert a munkaalkalmasságihoz kell) csak az a baj, hogy hajlamos vagyok rosszullétre, ájulásra. Arra gondoltam hogy egy kollégám elkisérhetne bár még nem mondtam neki, és a főnökünktől is engedélyt kell kérni, hogy kicsit később menjen dolgozni. Ugye nem ciki ez?
2019. márc. 2. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

De szerintem ciki, hogy a főnöktől ezért el kell kérni egy munkatársat. Főleg, ha most kezdesz ott. Ha már ott vagy régóta, akkor nyilván ismered a főnököt, hogy mit szólna ehhez.

Én is régebben volt, hogy rosszul lettem. Most mindig viszek magammal innivalót, csokit, és utána rögtön eszek. Ha tudott, akkor családtag kísért el. De már megy egyedül is :)

2019. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos szerintem is ciki. Menj családtaggal, vagy végy erőt magadon.
2019. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!