Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Középiskolában mennyire...

Középiskolában mennyire tudtátok kiélni a lábfétist?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs így semennyire. Ha lett volna akkor megoldottam volna. Szerintem legtöbb lány jobban örülne egy ilyennek, mintha az anált eröltetnéd. Ezzel legalább nem okozol fájdalmat és egyéb problémát, max fura lesz neki. De ha szeret meg lehet mindent beszélni. Régebben olvastam itt olyat is, hogy sokan ezt a pisilős dolgot is kipróbálták már, vagy benne lennének. Van aki direkt pisilt már szex közbe előzetes egyeztetés nélkül. Szerintem ez is furább mint a láb fétis, szóval, ha neked ez jön be vezesd fel a dolgot.



Mellesleg nekem az ilyen enyhén BDSM stílus jön be, kényeztetni a lányt (hogy kb már 10. alkalommal élvez el és már szinte fáj neki) , kikötözni, bilincs, pénisz gyűrű stb... Eddig nem volt olyan lány aki nem lett volna benne a dologba. Jó persze ez a kikötözős, szembekötős stb sok lány fantáziáját mozgatja. De a láb fétises dologba is sokan benne lennének szerintem.

2019. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amíg nem volt barátnőm, semennyire.
2019. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sem, most sem tudtam kiélni.
2020. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!