Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline mellett új párkapcs...

Borderline mellett új párkapcsolat kialakítása?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és kb egy fél éve diagnosztizáltak nálam borderline szindrómát ezzel egyidejűleg az akkori barátom szakított velem és most nem tudom hogy kezdek így újra ismerkedésbe. Borderline mellett mennyire lehet egy új párkapcsolatot kialakítani? Aki volt ilyen helyzetben milyen tapasztalatai vannak?
2019. márc. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet új párkapcsolatot kialakítani, ne aggódj :)
2019. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Van egy azthiszem amerikai youtuber borderline szindrómával, a neve Astro Sky. Igaz, valószínű nem érdekel amiről videókat készít, de néha szokott vlogolni. Ha van kedved nézz utána.


ui: sajnálom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam

2019. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem értem mi értelme az oldalnak, ha folyamatosan törlik a válaszokat...
2019. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

azert hagyott el mert ez kiderult, vagy amugy sem tudott elviselni? mert ha az elobbi akkor ne is bandd, hogy nem maradt veled. nalam is diagnosztizaltak borderline szemelyiseg zavart, baratommal 2,5 eve egyutt vagyunk. vannak nehez idoszakok, amikor nagyon kijon rajtam es nem tud mit kezdeni vele meg latom, hogy sokszor az oruletbe kergetem a viselkedesemmel, de elfogad es igy szeret. szerintem ha valaki szereti a masikat meg ha egy beteg ember is, akkor elviseli a rossz idoszakait nem csak a jot.


amugy nyilvan ne ezzel indits elso randin de ha mar egyutt vagytok kis ideje es megbizol valakiben akkor elmondhatod neki.

2019. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bordeline egy gyüjtő diagnózis, akiről nem tudják mi lehet a baja, vagy sok trauma érte és attól van ki, megkapja ezt a dg-t.
2019. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!